В Ужгороді учні ПТО освоюватимуть сучасні інноваційні будівельні матеріали від відомого європейського виробника

4 травня 2017 року у ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» відбулось офіційне відкриття навчально-практичного центру «Śnieżka»
1595 05.05.2017 в 17:42
Для вдосконалення навчального процесу учнів професійно-технічної освіти у ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» запрацював навчально-практичний центр «Śnieżka». Його офіційне відкриття відбулося 4 травня 2017 року.


Цей навчальний осередок працюватиме в рамках державно-приватного партнерства, що спрямоване на розвиток і модернізацію професійної освіти в Україні відповідно до потреб і вимог сучасної економіки. Втілює  освітньо-навчальний  проект  ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» спільно із відомим виробником лакофарбових матеріалів ТзОВ «Снєжка-Україна», що заручилось  підтримкою Міністерства освіти та науки України. Адже торік Міністерство освіти і науки  України та  підприємство  підписали Меморандум про співпрацю, що передбачає створення навчально-практичних центрів «Śnieżka» на базі професійних навчальних закладів в усіх областях України. Завдяки такому державно-приватному партнерству навчальні установи розширюють можливості навчального процесу, що орієнтовані на європейські стандарти та новітні технології. Таким чином, професійно-технічні заклади стають привабливими для учнівської молоді. Як наголосив генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь, що спільна взаємодія підприємства із Міністерством освіти і науки України та професійними навчальними закладами – це перспективний шлях для якісного вдосконалення професійно-технічної освіти.

В офіційному відкритті навчально-практичного центру «Śnieżka» взяли участь керівництво компанії «Снєжка-Україна», директор департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації Ганна Іванівна Сопкова, представник Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти Віктор Валентинович Паржницький, директор навчального закладу Сергій Миронович Тимко, також на урочистості приїхали  керівники професійно-технічних навчальних закладів України, де вже функціонують навчально-практичні центри «Śnieżka» та директори ПТНЗ Закарпаття.

Під час заходу присутні наголошували на тому, що навчаючись у ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти», учні, що опановують професії «маляр-штукатур», «столяр» і «утеплювач», освоюватимуть сучасні інноваційні будівельні матеріали. Крім цього, учнівська молодь, працюючи за сучасними технологіями, вдосконалюватиме практичні професійні навики, що підвищать їх рівень конкурентоздатності на ринку праці. Варто зазначити, що спеціалісти компанії «Снєжка-Україна» проводячи семінари, презентації, майстер-класи, ділитимуться передовим досвідом і новими знаннями із викладачами, майстрами й учнями. Після завершення курсу навчань усі слухачі отримають сертифікати від провідного європейського виробника. Також у навчальну програму закладів професійно-технічної освіти за спеціальностями «маляр-штукатур», «столяр» і «утеплювач»  буде інтегровано вивчення матеріалу щодо сучасних лакофарбових виробів з інноваційними технологіями та їх правильне застосування на практиці. Для ефективного функціонування навчально-практичного центру «Śnieżka» у  ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» обладнано за відповідними стандартами виробничу майстерню та навчальні класи «VIDARON» і «Śnieżka», які забезпечені наочно-методичними матеріалами для проведення якісних і ґрунтовних занять. Водночас на базі навчально-практичного центру  «Śnieżka» фахівці компанії зможуть організовувати практичні семінари для майстрів, викладачів інших професійно-технічних навчальних закладів,  а також майстрів  будівельних фірм та організацій.

Зазначимо, що навчально-практичні центри  «Śnieżka» також реалізовано у Львові, Луцьку, Калуші, Житомирі і Рівному. Тож співпраця закладів професійної освіти з провідними європейськими виробниками – це перспектива для їх розвитку і вдосконалення. 

 

 

Контакти прес-служби:
м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1а  
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: press.releases@sniezka.ua      

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine
www.vk.com/sniezkaua
Джерело та фото: ТзОВ «Снєжка-Україна»
Інформацію розміщено на правах реклами 

 

 
Интересные новости:
26.04.2017
1144
ПРАТ «Роздільський керамічний завод» опублікував результати випробувань на вогнесті...
21.04.2017
1635
8 квітня в провідному транспортному ВНЗ України - Національному транспортному університеті, у&n...
14.04.2017
1812
Команда Головного будівельного порталу України вітає з Великоднем!...
09.04.2020
388
Компанія "Золотой мандарин" представляє новинку - поліровану плиту Ромб великий...
08.04.2020
704
В Украине появился официальный эксклюзивный дистрибьютор строительных материалов ТМ Rigips....
08.04.2020
535
Відділи продажів житлових комплексів мають працювати постійно – це важлива частина роботи всіє...