Техніка Cat® на дні відкритих дверей провідного транспортного ВНЗ України

1238 2017-04-21 07:45:00

8 квітня в Національному транспортному університеті - провідному транспортному ВНЗ України, відбувся День відкритих дверей. Подія присвячувалась абітурієнтам, молодим людям, які обирають свою дорогу в майбутнє. НТУ дає для цього широкі можливості, а компанія ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна ТОВ» з гордістю і великим задоволенням сприяє якісному навчанню талановитої молоді.

Компанія Цеппелін Україна надала для НТУ України 2 машини: гідравлічний міні-екскаватор Cat® 302.7D CR і міні-навантажувач з бортовим поворотом Cat® 216B3. Головною метою показу машин було продемонструвати майбутнім студентам техніку Caterpillar, яка є найпотужнішою, інноваційною та популярною на ринку у всіх країнах світу. 

«Для нас, як для дилерів техніки Cat®, є важливим те, що майбутні інженери вже в студентські роки зможуть глибоко вивчити передові технології, а також освоїти переваги нашої техніки. Зокрема, це позитивно вплине на ефективність експлуатації машин бренду Caterpillar в найближчому майбутньому. Крім того, така співпраця дозволяє підібрати хороших фахівців для нашої компанії - кращих випускників провідного профільного ВНЗ. І, нарешті, ми сподіваємося, що вносимо свій позитивний внесок у розвиток всієї дорожньої і будівельної галузі України, допомагаючи проводити ще більш ефективну підготовку студентів», - розповідає менеджер з розвитку напрямку систем автоматизації ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна ТОВ» Геннадій Будник.

 

Співпраця включає в себе не тільки надання техніки Cat® для навчання, компанія «Цеппелін Україна» також відкрита для проведення практики студентів останніх курсів та заохочує до написання дипломних робіт на базі підприємства. За допомогою компанії у студентів з'явилася можливість освоювати новий матеріал не тільки в теорії, а й отримувати необхідну в даній сфері роботи практичну складову.

Цеппелін Україна щиро сподівається на плідну співпрацю і спільну користь від виховання високопрофесійних майбутніх кадрів в сфері дорожньої і будівельної техніки.


Джерело та фото: zeppelin.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами
Интересные новости:
14.04.2017
1471
Команда Головного будівельного порталу України вітає з Великоднем!...
14.04.2017
1242
«Алешкинская сечь» открыла серию по джип-спринт Ukrainian Raid Series, ознаменовавш...
14.04.2017
1340
Компанія Royal House випустила дайджест The Royal Times №8/5...
12.10.2018
521
Совсем недавно закончилась выставка Trans Expo Odessa 2018...
12.10.2018
530
Соглашение подлежит утверждению немецкими и австрийскими органами по вопросам регулирования конкурен...
28.09.2018
570
Компания «Цеппелин Украина» 20 сентября 2018 года провела традиционный пивной фестиваль ...