Прийняття в цілому законопроекту №5587 залучить до України 1,2 млрд доларів інвестицій

Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ повідомив, що прийняття у другому читанні законопроекту №5587 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності» дозволить додатково залучити близько 1,2 млрд доларів інвестицій в економіку України 
2133 17.03.2017 в 14:31

Прийняття у другому читанні законопроекту №5587 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності» дозволить додатково залучити в економіку України близько 1,2 млрд доларів інвестицій. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.«Верховна Рада прийняла за основу Урядовий законопроект №5587, розроблений Мінрегіоном. За підрахунками експертів Офісу ефективного регулювання його прийняття у другому читанні дозволить піднятися Україні на 2 позиції у загальному рейтингу Doing Business, а це додаткові 1,2 млрд доларів інвестицій в українську економіку», - сказав він.

За словами заступника Міністра, це стане вагомим кроком у спрощенні процедур у будівництві. «Законопроект скасовує повторну процедуру отримання техумов пожежної та техногенної безпеки, які і так прописані в ДБН, а також регламентує можливість допуску на ринок фахівців тільки з вищою освітою, що також сприятиме покращенню якості контролю робіт. Потрібно міняти філософію ведення бізнесу, керуватися європейським досвідом і новітніми стандартами. Вдячний депутатам за прийняте рішення і маю надію на його підтримку в цiлому», - додав Лев Парцхаладзе.

 

ДОВІДКОВО:

16 березня 2017 року Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №5587 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності. За відповідне рішення проголосували 230 народних депутатів.

Мета законопроекту – нормативно-правове врегулювання питань, пов’язаних із:

- скасуванням вимоги щодо необхідності отримання вихідних даних та технічних умов від Державної служби України з надзвичайних ситуацій;

- підвищенням професійного рівня виконавців робіт у будівництві;

- визначенням правових умов для удосконалення збору даних державної статистичної звітності щодо прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Результат: сприяння підвищенню позицій України в рейтингу Doing Business, ефективне регулювання господарської діяльності у будівництві.


Джерело: Мінрегіон

 
Интересные новости:
16.03.2017
2169
Законопроект №4550 про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світов...
17.03.2017
1504
Электростанцию мощностью 44 МВт построят недалеко от Хмельницкого...
17.03.2017
1605
Также госаудиторы выявили на предприятии нарушения законодательства в сфере госзакупок...
18.05.2022
618
Договори оренди майна, строк дії яких завершується у період воєнного стану, продовжили на період дії...
17.05.2022
899
Найбільшу кількість дозволів на виконання будівельних робіт видано у Львівській, Закарпатській ...