Німеччина допоможе Україні у впровадженні прозорих правил на будівельному ринку

Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, повідомив, що співпраця України та Німеччини сприятиме поліпшенню бізнес-клімату в Україні та залучить нові інвестиції у будівельну галузь
1420 28.02.2017 в 00:57


Співробітництво України та Німеччини в рамках профільної діяльності національних спілок інженерів-консультантів залучить нові інвестиції у галузь та дозволить заключати прозорі договори підряду на будівельному ринку України.На цьому наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе під час засідання асоціацій інженерів-консультантів Німеччини та України у Мінрегіоні.

«Одне з важливих завдань Міністерства - поліпшити бізнес-клімат в країні і залучити інвестиції в будівництво. Ми рухаємося в Європу, і немає сумнівів в тому, що необхідний крок на цьому шляху - привести норми на українському ринку у відповідність до європейської системи. Мова і про законодавчі норми, і про перейняття найкращого досвіду. Упевнений, що професійна співпраця з Німеччиною допоможе створити зрозумілі прозорі для європейської спільноти правила, виведе будівельну галузь України на абсолютно новий рівень, зробивши нашу країну більш інвестиційно привабливою», - зазначив Лев Парцхаладзе.

За його словами, така співпраця стане основою для напрацювання якісного інвестиційного портфелю та ефективної роботи з реалізації цього потенціалу. Мова, зокрема, йде про укладення прозорих договорів підряду за контрактами Міжнародної Федерації інженерів-консультантів (FIDIC), які рекомендовані більшістю міжнародних фінансових структур, що здійснюють кредитування інвестиційних проектів в Україні, зокрема Світовий банк.

У свою чергу, Державний секретар Федерального Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури Райнер Бомба підкреслив, що радий співпраці для розвитку будівельної галузі України. «Ми підтримуємо бажання України рухатися вперед і виходити на якісно новий рівень управління, тому готові надавати всіляку підтримку у реформуванні будівельної галузі. Неодноразово бувавши в Україні, я помітив, що у нас дуже багато спільного, тому буду радий плідній співпраці на взаємний результат», - зазначив Райнер Бомба.

За результатами зустрічі між німецькою асоціацією «Verband Beratender Ingenieure» (VBI) в особі президента Фолькера Корнеліуса та українською Громадською спілкою «Міждержавна гільдія інженерів-консультантів» (МГІК) в особі президента Олександра Непомнящого був підписаний Меморандум про співпрацю, що передбачає спільні кроки з удосконалення будівельної діяльності.


Джерело: Мінрегіон


 
Интересные новости:
28.02.2017
2099
У Києві розпочинається справжня будівельна весна. Будівельники, представники влади, громадські діячі...
27.02.2017
2039
Иностранные инвесторы подписали меморандум о реализации инвестиционного проекта стоимостью 120 млн е...
27.02.2017
1554
На строительство биокомплекса привлекли более 150 млн евро – Кривой Рог станет первым гор...
07.08.2020
1800
Профільний урядовий комітет не підтримав законопроєкт про рієлторську діяльність...
07.08.2020
463
Стало відомо, які об’єкти культурної спадщини руйнуються через недбалість власників...
07.08.2020
763
Укравтодор презентовал программу развития цементобетонных дорог в Украине...