Німеччина допоможе Україні у впровадженні прозорих правил на будівельному ринку

1105 2017-02-28 00:57:00


Співробітництво України та Німеччини в рамках профільної діяльності національних спілок інженерів-консультантів залучить нові інвестиції у галузь та дозволить заключати прозорі договори підряду на будівельному ринку України.На цьому наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе під час засідання асоціацій інженерів-консультантів Німеччини та України у Мінрегіоні.

«Одне з важливих завдань Міністерства - поліпшити бізнес-клімат в країні і залучити інвестиції в будівництво. Ми рухаємося в Європу, і немає сумнівів в тому, що необхідний крок на цьому шляху - привести норми на українському ринку у відповідність до європейської системи. Мова і про законодавчі норми, і про перейняття найкращого досвіду. Упевнений, що професійна співпраця з Німеччиною допоможе створити зрозумілі прозорі для європейської спільноти правила, виведе будівельну галузь України на абсолютно новий рівень, зробивши нашу країну більш інвестиційно привабливою», - зазначив Лев Парцхаладзе.

За його словами, така співпраця стане основою для напрацювання якісного інвестиційного портфелю та ефективної роботи з реалізації цього потенціалу. Мова, зокрема, йде про укладення прозорих договорів підряду за контрактами Міжнародної Федерації інженерів-консультантів (FIDIC), які рекомендовані більшістю міжнародних фінансових структур, що здійснюють кредитування інвестиційних проектів в Україні, зокрема Світовий банк.

У свою чергу, Державний секретар Федерального Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури Райнер Бомба підкреслив, що радий співпраці для розвитку будівельної галузі України. «Ми підтримуємо бажання України рухатися вперед і виходити на якісно новий рівень управління, тому готові надавати всіляку підтримку у реформуванні будівельної галузі. Неодноразово бувавши в Україні, я помітив, що у нас дуже багато спільного, тому буду радий плідній співпраці на взаємний результат», - зазначив Райнер Бомба.

За результатами зустрічі між німецькою асоціацією «Verband Beratender Ingenieure» (VBI) в особі президента Фолькера Корнеліуса та українською Громадською спілкою «Міждержавна гільдія інженерів-консультантів» (МГІК) в особі президента Олександра Непомнящого був підписаний Меморандум про співпрацю, що передбачає спільні кроки з удосконалення будівельної діяльності.


Джерело: Мінрегіон


Интересные новости:
28.02.2017
1807
У Києві розпочинається справжня будівельна весна. Будівельники, представники влади, громадські діячі...
27.02.2017
1670
Иностранные инвесторы подписали меморандум о реализации инвестиционного проекта стоимостью 120 млн е...
27.02.2017
1306
На строительство биокомплекса привлекли более 150 млн евро – Кривой Рог станет первым гор...
23.03.2011
479
На заводе «Штадлер Минск» в Фаниполе презентуют первый поезд, который завод сделал для м...