Столичні депутати вирішили впорядкувати забудову в Шевченківському районі

Аби фахово підійти до врегулювання ситуації, постійна комісія з питань містобудування погодила створення міжвідомчої спеціалізованої робочої групи
2171 09.02.2017 в 07:33На засіданні постійної Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили проект рішення «Про здійснення заходів щодо реалізації місцевої ініціативи».

Відповідна місцева ініціатива стосується врегулювання питань пов'язаних із хаотичною забудовою земельних ділянок у Шевченківському районі міста Києва, що здійснюється без затвердженої належним чином містобудівної документації, повідомляє прес-служба Київради.

Ініціатива була зареєстрована 19 грудня 2016 року. У документі зазначається, що у Шевченківському районі столиці відбувається сумнівна хаотична багатоповерхова забудова та знищення пам'яток культурної спадщини місцевого рівня, що викликає кричущий спротив громадськості та не відповідає сучасній містобудівній ситуації.

Аби фахово підійти до врегулювання ситуації, постійна комісія з питань містобудування погодила створення міжвідомчої спеціалізованої робочої групи.

Разрабатывается законопроект, который позволит защитить Киев от уродующей застройки

«Ця міжвідомча робоча група буде аналізувати як пооб'єктно, так і комплексно питання забудови центру столиці. Нарешті в Києві будуть розглядатися можливості будівництва з точки зору його доцільності в розрізі навантаження на наші дитячі садочки, школи та інші освітні заклади, та і взагалі необхідності ще одної будівлі в мікрорайоні», – зазначила член постійної комісії Ольга Балицька.

Робоча група буде враховувати гідрогеологічну ситуацію в районі, транспортне забезпечення, екологію, зношеність інженерних мереж, щільність забудови тощо.
Вхід до робочої групи вільний як для депутатів, виконавчих служб, профільних фахівців і, звичайно, громади.
Рішення мають ще розглянути на пленарному засіданні Київради. 

Джерело: kmr.gov.ua

 
Интересные новости:
09.02.2017
1287
Колегія встановила, що ПАТ «Київенерго» створювало перешкоди доступу постачальникам за н...
09.02.2017
1403
Ставка антидемпинговой пошлины были снижены с запретного уровня 51,8 до 10,5 %...
08.02.2017
2265
7 лютого, за участю заступника Міністра з питань будівельної галузі Лева Парцхаладзе, представників ...
27.05.2022
24449
В перспективі технологію можна буде застосовувати для створення стільців або, наприклад, будіве...
27.05.2022
721
Подати заяву про зруйноване житло тепер можуть не тільки фактичні власники...
27.05.2022
864
Держенергоефективності разом із Кабінетом міністрів скасували державну експертизу з енергозбереження...