Будівельна палата України почала активно співпрацювати з Міністерством Оборони України

Головним завданням співпраці, є напрацювання конструктивних пропозицій, які дозволять вирішити питання забезпечення житлом військовослужбовців та бійців АТО.
2526 28.07.2015 в 12:21   Будівельна палата України почала активно співпрацювати з Міністерством Оборони України у питаннях напрацювання пропозицій щодо забезпечення житлом військовослужбовців

   Будівельна палата України, свідчить Вам свою щиру повагу і повідомляє, що Палата в даний час почала активно співпрацювати з Міністерством Оборони України у питаннях напрацювання пропозицій щодо забезпечення житлом військовослужбовців та учасників АТО.

   Державна влада України працює над вирішенням питання забезпечення житла військовослужбовців. В даний час Уряд скасував 20-відсоткові обмеження обсягу видатків на придбання житла для військовослужбовців силових структур на вторинному ринку. Зокрема Кабінет Міністрів ухвалив постанову «Про внесення зміни до пункту 8 Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу». Раніше саме на придбання житла для силовиків дозволялось використати лише п’яту частину коштів, що передбачаються Державним бюджетом для житлового будівництва.

   1 мільярд 140,5 мільйона гривень передбачено держбюджетом на будівництво та придбання житла для військовослужбовців Збройних Сил України. Зазначена сума чи не вперше за тривалий час відповідає показникам Комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців.

   Це дозволяє Міністерству оборони збудувати та отримати більше 3-х тисяч квартир. Зокрема 1300 квартир — за рахунок придбання житла на умовах пайової участі на вторинному ринку та конкурсних засадах у регіонах України, 894 квартири — за рахунок продовження та завершення будівництва 11-ти житлових будинків, 587 квартир — за рахунок здійснення реконструкції будівель та споруд під житлові будинки. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

   Для вирішення цього важливого соціального питання наказом Міністра оборони України за № 657/25434 від 19 червня 2014 р. затверджений Порядок роботи конкурсної комісії Міністерства оборони України з відбору пропозицій щодо закупівлі квартир на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України.

   У вирішенні житлового питання військовослужбовців буде задіяний і потенціал Будівельної палати України, як професійного об'єднання будівельників, проектувальників і виробників будівельних матеріалів та виробів, що володіє великим досвідом у реалізації державних житлових програм. На сьогоднішній день Будівельна палата України почала активно співпрацювати з Міністерством Оборони України у питаннях напрацювання пропозицій щодо забезпечення житлом військовослужбовців та учасників АТО.

   Ще одним з напрямків співпраці Будівельної палати України з Міністерством оборони України може стати участь забудовників, що входять до Палати у конкурсі на закупівлю квартир на вторинному ринку в регіонах України, який проводить військове відомство України.

   Нагадаємо, що з 01 січня 2015 року відповідно до пункту 3-4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 року № 147, переможцем визначається учасник конкурсу, який подав найвигіднішу пропозицію, що відповідає зазначеним вимогам, за якою вартість придбання 1 квадратного метра загальної площі житла на умовах пайової участі та на вторинному ринку є найнижчою серед запропонованих і не перевищує середньостатистичної ціни в містах, районах у містах (міст з районним поділом), містах обласного значення, в яких придбавається житло, за даними Мінекономрозвитку України.

   Будівельна палата України запрошує всіх забудовників, які володіють потенціалом у вирішенні вказаного питання та відповідають умовам конкурсу, ознайомитись з конкурсною документацією та взяти участь у цьому заході.

   З конкурсною документацією можна ознайомитися на сайті Міністерства оборони України в розділі «Державні закупівлі» - http://www.mil.gov.ua/content/tenders/KD_140715.pdf

   З питань участі в конкурсі прохання звертатися в Міністерство оборони України за тел./факс (044) 271-12-92, 226-30-03

   Консультацію щодо участі в конкурсі можна отримати, звернувшись до Секретаріату Будівельної палати України - тел.:+38 (044) 360-40-91, факс +38 (044) 577-39-57, тел.: +38 (044) 577-39-47
e-mail: budpalata@ukr.net

Джерело: www.budpalata.com.ua

 
Интересные новости:
22.07.2015
1957
Компания VIP Клинкер рада приветствовать Вас в новом офисе...
15.07.2015
2073
У новому випуску Вас чекають цікаві новини та обговорення актуальних питань будівельного ринку...
15.07.2015
2031
10 июля состоялось открытие модернизированного цеха по промышленной переработки листового стекла....
14.12.2021
1722
Складено черговий зарплатний рейтинг українських вузів. В ньому роботодавці оцінили за п’ятьма...
14.12.2021
1635
Vitals вирішив розіграти серед клієнтів техніку на 100 000 грн та ціле поле сертифікатів. Розіг...
10.12.2021
982
Серед основних завдань, які ставлять перед собою BRDO та Спілка виробників будматеріалів, — сп...