Cхвалені законопроекти, які піднімуть Україну у рейтингу Doing Business

1755 2017-01-20 07:17:00

Комітет ВРУ з питань будівництва, містобудування і ЖКГ схвалив законопроект №3610 про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” (щодо скасування пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту) та законопроект № 5587 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

“Для суттєвого покращення позицій України у рейтингу Doing Business прийняття цих законопроектів необхідне. Вони високо оцінені з боку міжнародних інституцій – BRDO та World Bank, і я радий, що рішенням профільного комітету ВРУ вони були рекомендовані до першочергового розгляду на найближчій сесії парламенту”, - зазначив Лев Парцхаладзе.

За його словами, законопроект №3610 про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, що скасовує пайову участь забудовників у розвитку інфраструктури населеного пункту, істотно підвищить позиції країни за вартістю будівництва. При цьому не знижуються доходи місцевих бюджетів, враховуючи інструменти фінансової децентралізації.

“Законопроект №5587 передбачає скасування зайвої процедури отримання технічних умов з пожежної безпеки на будівництво, адже відповідна норма присутня у ДБН. Крім того, це дозволить підвищити якість контролю робіт за рахунок допуску на будівельний ринок виключно фахівців з вищою освітою“, - підкреслив заступник Міністра.

Нагадаємо, у грудні  минулого року Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності».Джерело: Мінрегіон

Интересные новости:
20.01.2017
1574
Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе заявив, що наразі ...
19.01.2017
2432
В течение следующих пяти лет Hyperloop One планирует запустить строительство первых трех веток дорог...
19.01.2017
2291
О том, что на месте старого кинотеатра появится торговый центр, стало известно еще в ...
12.11.2011
300
Архітектор та велоекспертка пояснюють, що не так з реконструкцією парку на Троєщині...
12.11.2011
337
Майже 40% мыгрантів з України працюють за кордоном в будівельній галузі...