Китайці добудують Велику кільцеву дорогу навколо Києва

Київський міський голова Віталій Кличко та віце-президент китайської державної корпорації China Road and Bridge Corporation Ду Фей підписали меморандум про співпрацю
3185 26.12.2016 в 08:04Київський міський голова Віталій Кличко та віце-президент китайської державної корпорації China Road and Bridge Corporation (CRBC) Ду Фей підписали меморандум про співпрацю, яким передбачається співробітництво в низці проектів будівництва та реконструкції об’єктів транспортної інфраструктури, повідомляє прес-служба КМДА.

Згідно з документом, у 2017 році CRBC залучить власні кошти та експертів, які виконають техніко-економічне обґрунтування трьох важливих проектів у галузі транспортної інфраструктури української столиці: завершення будівництва Великої кільцевої дороги, реконструкції транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги та вул. Вадима Гетьмана, будівництво правобережного підходу Нивки – Відрадний – Совки – Теличка до Дарницького мостового переходу.

Финансирование дорожной отрасли увеличено в два раза: на что пойдут эти деньги

Крім того, CRBC готова брати участь у тендерах, які стосуються транспортної інфраструктури, а також сприяти залученню кредитних коштів від фінансових установ КНР.

«Для нас підписання меморандуму є дуже важливим кроком, адже це – ще один аргумент на користь інвестиційної привабливості Києва. Проекти, над якими ми будемо працювати, дуже важливі для столиці, і я впевнений, що їх реалізація дозволить киянам більш комфортно пересуватися містом», – сказав Віталій Кличко.

В свою чергу Ду Фей зазначив важливість співпраці з Києвом та наголосив на невеликій собівартості робіт: «Ми завжди робимо те, що декларуємо. Те, що вказано в меморандумі, ми виконаємо в повній мірі».

Джерело: kievcity.gov.ua

 
Интересные новости:
23.12.2016
1558
За 11 месяцев 2016 года объемы работ по строительству зданий увеличились до 30,4 млрд грн...
23.12.2016
1794
Верховная Рада Украины поддержала законопроект «О внесении изменений в закон «Об электро...
23.12.2016
2356
К производству ветротурбин было привлечено шесть крупнейших машиностроительных заводов...
16.05.2022
1070
Побудувати житло для постраждалих жителів Ірпеня планують за п’ять місяців...