У ПТУ №5 міста Житомира відкрито навчально-практичний центр «Śnieżka»

7 грудня відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття навчально-практичного центру «Śnieżka» на базі ПТУ №5 міста Житомира
2160 08.12.2016 в 16:05

Підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та компанією «Снєжка-Україна» активно сприяє взаємодії і партнерству відомого виробника лакофарбових матеріалів із закладами професійної освіти.  Відтак, 7 грудня відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття навчально-практичного центру «Śnieżka» на базі ПТУ №5 міста Житомира.


Процес створення навчально-практичних центрів «Śnieżka» в Україні розпочався ще 2014 року. Перший такий навчальний осередок за професіями «маляр-реставратор», «столяр», «штукатур-утеплювач» було відкрито у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», згодом – у   Луцькому ВПУ будівництва та архітектури та ВПУ №7 міста Калуша.


Відтепер навчально-практичний центр працюватиме і у професійному училищі №5 міста Житомира. Варто зазначити, що майстри виробничого навчання та викладачі заздалегідь пройшли професійну навчальну підготовку щодо вивчення новітніх лакофарбових матеріалів групи компаній «Śnieżka» та освоєння основних засад їх застосування на практиці. Навчально-практичні семінари провели фахівці компанії «Снєжка-Україна», відповідно після здобуття теоретичних знань і практичних вмінь майстри і викладачі  отримали сертифікати виробника. Тож набуту практику і досвід  впроваджуватимуть у навчальний процес для учнів  училища, що  опановуватимуть навчальний матеріал на основі сучасних будівельних і лакофарбових виробів з інноваційними технологіями. Такий підхід до методики навчальної програми сприятиме підготовці майбутніх кваліфікованих робітників, що будуть конкурентноздатними і затребуваними на  ринку праці. Водночас навчально-практичний центр  «Śnieżka» стане навчальним майданчиком для підвищення кваліфікації і освоєння нових технологій  професійними малярами й будівельниками під час  семінарів, майстер-класів, які організовуватимуть технічні експерти і консультанти ТзОВ «Снєжка-Україна».  Для створення навчально-практичного центру «Śnieżka» у ПТУ№5 міста Житомира облаштовано й оздоблено навчальні кабінети  «Śnieżka», «VIDARON» та виробничу майстерню «Śnieżka», що забезпечені необхідними наочно-методичними засобами й матеріалами для проведення навчальних і практичних занять.

У святковій події, приуроченій відкриттю центру «Śnieżka», взяли участь як представники влади, колектив Житомирського професійного навчального закладу №5 на чолі із в.о. директора училища Ніною Володимирівною Левик, керівництво ТзОВ «Снєжка-Україна» - генеральний директор Марек Павлусь,  директор з маркетингу Оксана Кукурудз, начальник  відділу професійних навчань та технічних консультацій Орест Жураківський. Також прибули на захід й керівники професійних навчальних закладів з інших областей України. Директори училищ, в яких вже функціонують навчально-практичні центри  «Śnieżka», охоче поділилися власним досвідом взаємодії і співпраці з відомим виробником лакофарбових матеріалів в рамках державно-приватного партнерства.

Традиційно під час урочистостей  учасники свята взяли участь у перерізанні символічної стрічки, а директор з маркетингу ТзОВ «Снєжка-Україна» для зміцнення взаємовигідного партнерства вручила диплом в.о. директора ПТУ №5 міста Житомира Ніні Володимирівні Левик, а генеральний директор Марек Павлусь подарував від компанії «Снєжка-Україна» плазмову панель, яка сприятиме ефективному проведенню навчального процесу та демонстрації наочних відеоматеріалів.

Тож співпраця професійних навчальних закладів з європейськими підприємствами – це сучасний шлях для розвитку професійної освіти в Україні.

 

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                    

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail: press.releases@sniezka.ua      

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine


Джерело та фото: ТзОВ «Снєжка-Україна»

Інформацію розміщено на правах реклами 

 
Интересные новости:
02.12.2016
1405
Інформаційний дайджест Stage - новий формат новин будівельної галузі від Конфедерація будівельн...
29.11.2016
1341
Девятый номер Вестника Строительной палаты Украины вышел в свет. В номере информация о дея...
24.11.2016
2291
Компанія «Снєжка-Україна»продовжує розвивати напрямок співпраці із установами професійно...
23.02.2021
341
За результатами дослідження Всесвітньої асоціації виробників сталі (WSA), найбільш раціональним вибо...
22.02.2021
4828
Главные события, обзоры и аналитика строительного рынка за 15-21 февраля...
15.02.2021
6748
Главные события, обзоры и аналитика строительного рынка за 8-14 февраля...