Відтепер фірмовий салон «Śnieżka» – у Чернігові

У Чернігові відбулося урочитсе відкриття фірмового салону «Śnieżka». На відкриття було гостинно запрошено усіх мешканців та гостей міста
2170 17.10.2016 в 15:24


Нещодавно у Чернігові фірмовий салон «Śnieżka» гостинно запросив на урочисте відкриття усіх мешканців та гостей міста. Відтепер у новому магазині покупці зможуть придбати увесь спектр лакофарбових матеріалів торгових марок міжнародної Групи компаній «Śnieżka», які в Україні добре знані і популярні.  

Варто зазначити, що Śnieżka – міжнародна торгова марка з понад тридцятилітньою історією. Цей бренд добре знають і цінують у Польщі та країнах Східної Європи. На українському ринку  лакофарбова продукція Śnieżka здобула популярність ще у 90-х роках минулого століття. Тож виробництво виробів Групи компаній «Śnieżka» 1999 року налагоджено  в Україні, на підприємстві «Снєжка-Україна». Сьогодні компанія  є лідером з виробництва фарб на українському ринку. 

Крім виготовлення лакофарбової продукції, Група компаній «Śnieżka» успішно розвиває напрямок  створення фірмових магазинів як у Польщі, так і в Україні. Такі салони якісно вирізняються з-поміж інших торгових точок будівельних матеріалів, зокрема, підходом до обслуговування покупців. Адже у фірмовому магазині споживачі не тільки  купують високоякісну продукцію, але і отримують професійні консультації та поради продавців-експертів щодо правильного її застосування. Робота  салону «Śnieżka» спрямована на те, аби відвідувач завжди був задоволений і покупкою продукції для ремонту й оздоблення різних видів поверхонь, і загалом обслуговуванням. Максимальний комфорт для покупців – це головний принцип фірмового магазину «Śnieżka», тому персонал пройшов відповідні навчання щодо вивчення властивостей виробів та  їх техніки нанесення, підбору кольорів, а також основних правил викладки товарів та спілкування з людьми.

Підкреслимо, що продукти для облаштування інтер'єрів, захисту і декорування деревини ТМ Śnieżka, OTTO farbe, VIDARON та матеріали для утеплення будинків ТМ FOVEO TECH, які представлені у салоні, виготовлені  за новітніми європейськими технологіями, на основі якісної сировини.  Дизайн фірмового магазину витриманий у єдиному корпоративному стилі  Групи компаній «Śnieżka» і оснащений модерним виставково-торговельним обладнанням. До послуг відвідувачів найрізноманітніші інформаційно-довідкові матеріали, які неодмінно допомагатимуть у виборі продукції, а особливо кольорів. Також у салоні можна скористатися з послуг тонувальної студії. Тож кожен споживач, прийшовши у магазин, зможе знайти та придбати для ремонту і дизайну помешкання необхідну продукцію за призначенням і ціною.

Водночас зазначимо, що фірмовий салон «Śnieżka» у м. Чернігів компанія «Снєжка-Україна» відкрила спільно із надійним бізнес-партнером ТзОВ «СМЕНА».

Під час офіційного відкриття відвідувачі магазину не тільки ознайомилися з асортиментом продукції, а також брали участь у вікторинах, конкурсах, розіграшах призів.  Святковості заходу додавали повітряні кульки та пригощання присутніх  солодкою ватою, а охочі випробовували продукцію відомої марки на практиці, вправно розмальовуючи дерев'яні лавки.   

 

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1а
Тел.: +38 (03259) 60-161 
e-mail:press.releases@sniezka.ua      
www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine


Інформацію розміщено на правах реклами
 
Интересные новости:
14.10.2016
2032
Команда Головного будівельного порталу України вітає із Днем захисника України!...
13.10.2016
2180
Конфедерація будівельників України розповіла про створення нового простору для коммунікації членів К...
06.10.2016
3173
По случаю 20-летия Цеппелин Украина представил  эксклюзивные экскаваторы-погрузчики Cat® 43...
16.05.2022
3207
Порівняння технологій будівництва допомагає зрозуміти переваги та обмеження будівельних рішень для з...
13.05.2022
1873
Київводоканал забезпечує стабільну роботу критичної інфраструктури міста і робить вагомий внесок у з...