Створення сучасного комфортного простору для спілкування компаній

1353 2016-10-13 09:31:00

Ми продовжуємо інформувати про хід реновації приміщень КБУ, які стануть чудовим місцем для персональних зустрічей членів Конфедерації, так і проведення публічних круглих столів, брифінгів, тренінгів, тощо. 

Напередодні 2016 року виконавча дирекція КБУ розпочала амбітний проект зі створення сучасного простору для спілкування учасників Конфедерації. Взявши за основу проект Павла Шамшетдінова та обравши генеральним підрядником учасника КБУ «СВП Майстер», розпочалася кропітка щоденна робота із розробки та втілення у життя концепції конференц-зали. 

Наразі, ми готові продемонструвати візуалізацію приміщення під назвою «5 o`clock room», де з часом відбуватимуться гарячі дискусії за чашкою чаю. 

Нагадаємо, що відкритий дискусійний майданчик «5 o`clock», що невдовзі святкуватиме першу річницю своєї діяльності, уже має неабиякий доробок. Темами публічних обговорень обиралися актуальні питання будівельної галузі, а серед постійний учасників варто відзначити представників: Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства юстиції України, науково-дослідних інститутів у сфері будівництва, національних навчальних закладів, будівельних компаній, громадських організацій та експертного середовища. Кожна зустріч широко висвітлювалась у ЗМІ, на офіційних інтернет-ресурсах учасників, а також у соціальних мережах.

Сподіваємося, що новий формат та приміщення дискусійного майданчика сподобається затятим відвідувачам та новим учасникам обговорень. 

Упевнені, цьому сприятиме як вишуканий дизайн приміщення, так і сучасне технічне забезпечення. Зокрема, для перегляду презентацій буде встановлено цифровий проектор й плазмові панелі, що відображатимуть додаткову інформацію. Також, у проекті конференц-зали передбачене окреме приміщення для операторів та звукових режисерів, що дозволить на якісно вищому рівні проводити відеозйомки заходів. А окреме приміщення для кейтерінгу, дозволить своєчасно підготувати смаколики та напої для гостей заходів. 

Нещодавно Конфедерація започаткувала новий напрямок роботи – семінари. Так, спільно із юридичною компанією «Саєнко Харенко» в Українському домі відбувся семінар для власників компаній сектора нерухомості та будівництва, топ-менеджменту фірм, керівників юридичних підрозділів і департаментів служби безпеки, а також менеджерів вищої ланки, відповідальних за корпоративну безпеку і цілісність підприємств.

На семінарі розглядалася надзвичайно актуальна проблематика: «Рейдери – «могильники» бізнесу! Чи настільки вони небезпечні у сучасних умовах?». 

Після заходу на електрону адресу КБУ ми отримали чимало схвальних відгуків та пропозицій продовжити практичні заняття на різні тематики. Для того, щоби простір конференц-зали міг виконувати різні функції, у проекті передбачено різні можливості розстановки меблів. 

Так, завдяки модульним меблям число учасників засідань, круглих столів, семінарів чи брифінгів може коливатися від 20 до 40 людей. Це дозволить обирати для конкретного заходу найбільш комфортні умови та можливість встановлювати додаткове обладнання.

Для усіх дійсних членів Конфедерації приємною звісткою стане й той факт, що користування приміщенням буде для них безкоштовним. Провести ділові перемовини чи зустріч із пресою у надсучасному залі в центрі столиці тепер не буде проблемою. 
 

Джерело та фото: Конфедерація будівельників України

Интересные новости:
06.10.2016
1684
По случаю 20-летия Цеппелин Украина представил  эксклюзивные экскаваторы-погрузчики Cat® 43...
05.10.2016
1034
«Снєжка-Україна» презентувала нову гіпоалергічнну фарбу для дитячих кімнат Śnieżka ...
02.09.2016
1157
Седьмой номер Вестника Строительной палаты Украины вышел в свет. В номере обсуждение важны...
22.02.2018
1079
24 марта будут определены обладатели титула «Человек года 2017. Узнайте больше о лауреата...
22.02.2018
517
Если ваш дом относится к архитектурной памятке, любые работы по изменению фасада проводить без разре...
08.02.2018
412
Близится к завершению работа над ежегодным обзорно-аналитическим изданием «Гид по украинскому ...