Процес підключення підприємств до електромереж спростять

1697 31.08.2016 в 08:01Рішення Міністерства енергетики та вугільної промисловості спільно з НКРЕКП щодо зміни показників стандартного підключення об’єктів господарювання до електромереж дозволить подолати  тиск на бізнес та забезпечить можливості для роботи підприємств. Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час засідання Національної ради реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка у понеділок.

"Мінпаливенерго спільно з Нацкомісією, (що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг), зараз напрацьовують таке стандартне підключення, що дасть цьому важливому сегменту дуже гарний інструмент для того, щоби підключати підприємства, працювати, створювати нові робочі місця", - повідомив Володимир Гройсман.

Говорячи про необхідність дерегуляції та штучно створюваного тиску рішеннями влади Голова Уряду навів приклад із складнощами підключення об’єктів господарювання до електромереж.

"Підприємець хоче підключити (до електромереж) своє власне підприємство для того, щоб створити сто, тисячу, дві тисячі робочих місць. Ми як влада маємо що зробити? Ми маємо зробити так, щоб він аж не помітив, як це відбудеться", - сказав Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр зауважив, що підключення об’єктів господарювання потужністю, що перевищує стандартну, ускладнюють регулюючі структури. "Ну чиста схема для того, щоби тиснути на людей", - зауважив Володимир Гройсман.

 
Джерело та фото: Урядовий портал

Интересные новости:
31.08.2016
1885
Современные американские технологии переработки отходов планируют внедрить для решением проблем с му...
31.08.2016
1755
Китайские компании заинтересованы в том, чтобы транспортировать грузы через украинский Шелковый путь...
23.05.2019
575
Я дам поручение к среде подготовить поручение. Если нужно, то это будет поручение правительства в ср...
23.05.2019
1248
В Верховной раде зарегистрирован законопроект №10318 об отсрочке введения нового рынка электрической...
23.05.2019
558
По результатам следствия злоумышленнице сообщено о подозрении и ей грозит до 3 лет лишения свободы. ...