Процес підключення підприємств до електромереж спростять

Влада зменшує тиск на бізнес. Рішення Міністерства енергетики та вугільної промисловості спільно з НКРЕКП щодо зміни показників стандартного підключення об’єктів господарювання до електромереж забезпечить більш сприятливі умови для роботи підприємств.
2094 31.08.2016 в 08:01Рішення Міністерства енергетики та вугільної промисловості спільно з НКРЕКП щодо зміни показників стандартного підключення об’єктів господарювання до електромереж дозволить подолати  тиск на бізнес та забезпечить можливості для роботи підприємств. Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час засідання Національної ради реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка у понеділок.

"Мінпаливенерго спільно з Нацкомісією, (що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг), зараз напрацьовують таке стандартне підключення, що дасть цьому важливому сегменту дуже гарний інструмент для того, щоби підключати підприємства, працювати, створювати нові робочі місця", - повідомив Володимир Гройсман.

Говорячи про необхідність дерегуляції та штучно створюваного тиску рішеннями влади Голова Уряду навів приклад із складнощами підключення об’єктів господарювання до електромереж.

"Підприємець хоче підключити (до електромереж) своє власне підприємство для того, щоб створити сто, тисячу, дві тисячі робочих місць. Ми як влада маємо що зробити? Ми маємо зробити так, щоб він аж не помітив, як це відбудеться", - сказав Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр зауважив, що підключення об’єктів господарювання потужністю, що перевищує стандартну, ускладнюють регулюючі структури. "Ну чиста схема для того, щоби тиснути на людей", - зауважив Володимир Гройсман.

 
Джерело та фото: Урядовий портал

 
Интересные новости:
31.08.2016
2216
Современные американские технологии переработки отходов планируют внедрить для решением проблем с му...
31.08.2016
2104
Китайские компании заинтересованы в том, чтобы транспортировать грузы через украинский Шелковый путь...
28.09.2021
594
У Китаї місцева влада почала вилучати виручку забудовника Evergrande, який знаходиться на&...
28.09.2021
594
Норвезьке архітектурне бюро Helen&Hard представило унікальний проєкт – готель на деревах. ...
28.09.2021
1405
Названа точная дата открытия одного из самых масштабных торговых объектов не только Украины, но...