"Київміськбуд" передав ЗСУ 2250 бронежилетів, тактичні розгрузки і 5480 протитанкових їжаків

Військова екіпіровка та загородження вже передані для потреб Збройних Сил України та загонів територіальної оборони і доставлені у потрібні локації
3976 08.04.2022 в 08:11"Київміськбуд" допомагає
ЗСУ та терообороні


2 250 бронежилетів класу 5+, військові тактичні розгрузки, 480 великих та 5 000 малих протитанкових їжаків було виготовлено і передано для потреб Збройних Сил України та загонів територіальної оборони за сприяння та допомоги ХК «Київміськбуд». Військова екіпіровка та загородження вже доставлені у потрібні локації. За словами віце-президентки «Київміськбуд» Світлани Новохацької, захищати наших воїнів будуть якісні сталеві пластини вітчизняного виробництва.

«Українська сталь в бронежилетах надійно захищатиме наших воїнів від ворожих куль російських загарбників. «Київміськбуд» допомагає армії з перших днів війни коштами і всім, чим може. Ми постійно на зв’язку з Гуманітарним штабом Києва, куди щотижня привозимо тони необхідних продуктів – тушонку, цукор, муку, консерви. Допомагаємо Головному військовому госпіталю, шукаємо необхідні ліки і медичне приладдя по усьому світу», – розповіла Світала Новохацька.

Вже з перших днів березня у підпорядкування Головному військовому клінічному госпіталю Міністерства Оборони України Правління «Київміськбуду» передало дочірнє підприємство – багатопрофільну клініку «Медбуд», в якій найновішою апаратурою устатковане реанімаційне відділення.

У постраждалих регіонах першочергові аварійно-ремонтні роботи виконуватимуть за рахунок держави

«У реанімаційному відділенні «Медбуду» лише торік було зроблено капітальний ремонт і закуплено дуже потужну апаратуру. Тепер завдяки цьому лікарі зможуть рятувати наших захисників. Сьогодні в лавах територіальної оборони і віце-президенти «Київміськбуду», і менеджери, і будівельники. Дівчата з відділів продажу координують переселенців і допомагають потрібними контактами. Кожен на своєму місці, кожен захищає країну, як може, ми – єдині і саме тому обов’язково переможемо», – підкреслила Світала Новохацька.

Створено інтерактивну карту знищених і пошкоджених окупантом пам'яткок культури

Цікаво про будівництво: представлено швидкомонтовані містечка, які за кілька місяців можуть забезпечити житлом переселенцівУзнайте больше о том, как строители помогают в обороне Украины, читайте спецтему на Build Portal
Источник: kmb
 
Интересные новости:
07.04.2022
1986
Столична девелоперська компанія впроваджує декілька важливих ініціатив...
05.04.2022
1627
Військово-медичний клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь» отримав доп...
06.05.2022
1987
Загалом на допомогу ЗСУ та гуманітарні проєкти за 70 днів війни група "Метінвест" спрямувала 1,2 млр...
13.04.2022
1840
Налагоджена доставка гуманітарної допомоги громадам районів та міст, які найбільше постраждали ...