Представники БПУ ініціювали оновлення нормативної бази будівництва в умовах військового стану

Відбулась онлайн нарада з питань визначення вартості будівництва в умовах військового стану з перспективою на наступний період відновлення країни
2053 28.03.2022 в 09:46Оновлення нормативної
бази будівництва


За ініціативи Будівельної палати України, схваленої заступницею Міністра Мінрегіону Н. Козловською, 25 березня під головуванням керівника управління ціноутворення, економіки та договірних відносин у будівництві Мінрегіону Інни Вахович відбулась онлайн нарада з питань визначення вартості будівництва в умовах військового стану з перспективою на наступний період відновлення країни.

В нараді взяли  участь  Будівельна палата України (М. Величко), “УкрдерждорНІІ” (А. Безуглий, Ю. Бібик), Асоціація розробників кошторисних програм України (С. Січний), профільні фахівці і експерти з кошторисної справи.

Учасники наради, зокрема віце-президент Будівельної палати України Марина Величко,  говорили про необхідність державного регулювання цін на будівельні матеріали,підтримку вітчизняного виробництва будівельних матеріалів,розроблення укрупнених показників вартості будівельних робіт,необхідних для прискорення визначення вартості зруйнованих об’єктів і оцінки вартості відновлення об’єктів будівництва та інфраструктури.  

Йшлося також про розроблення класифікатору будівельних робіт, спрощення процедури затвердження індивідуальних кошторисних норм, розроблення правил створення і супроводу баз даних цін на будівельну продукцію.

Зазначені питання найближчим часом знайдуть відображення у нормативних документах.

Поможет быстро обеспечить жильем: новая технология строительства позволяет возводить дома всего за 7 днейИсточник: budpalata
 
Интересные новости:
23.03.2022
10462
Новая технология быстровозводимых одноэтажных жилых домов даёт возможность максимально быстро обеспе...
15.02.2022
2188
Стандарт ISO 45001 передбачає зменшення травматизму і професійних захворювань на робочому місці, а т...
03.02.2022
2901
Читайте матеріал на сторінках журналу «PENOBOARD ЕНЕРГОЕФЕКТИВНЕ БУДІВНИЦТВО»...
16.05.2022
956
Порівняння технологій будівництва допомагає зрозуміти переваги та обмеження будівельних рішень для з...
13.05.2022
1547
Київводоканал забезпечує стабільну роботу критичної інфраструктури міста і робить вагомий внесок у з...