«Путлер» і крилата фраза про рускій воєнний корабль: у центрі Відня з’явилися графіті на підтримку України (ФОТО, ВІДЕО)

Прикрасили "українськими" графіті стіни у центральній частині Відня українці та білоруси, які живуть у Відні
5224 08.03.2022 в 08:45У Відні з'явились графіті
на підтримку України


На стінах набережної Дунайського каналу у центральній частині Відня з’явилося графіті на підтримку України та із засудженням військового нападу Росії на Україну.

У місті у кольори українського прапора загорнулися п’ять колон біля станції метро Шоттенрінг, на яких також було нанесено герб України та написи англійською мовою: "STOP PUTIN" ("Зупиніть Путіна!"), "STAND WITH UKRAINE" ("Стоїмо з Україною!), "STOP RUSSIAN AGGRESSION" ("Зупиніть російську агресію!"), "GLORY TO UKRAINE" ("Слава Україні!") та "PRAY FOR UKRAINE" ("Молімося за Україну!").

На стіні між колонами у червоно-чорних кольорах було намальовано "Путлера" – обличчя Володимира Путіна з рисами Адольфа Гітлера. Нижче також було розміщено напис "STOP PUTLER".

Від Ейфелевої вежі до Ніагари; перлини світу підсвічують синьо-жовтими кольорами на підтримку України (ФОТО)

Крім того, в іншій локації набережної, навпроти міністерства оборони Австрії, появилося графіті, присвячене вже легендарній відповіді українських прикордонників на о.Зміїний російському воєнному кораблю.

Прикрасили "українськими" графіті стіни Дунайського каналу українці та білоруси, які живуть у Відні.

"Основна мета акції – привернути увагу місцевого населення до того, що європейська країна бореться з варварською навалою за європейських цінностей. Якщо Україна не вистоїть, то наступною буде об’єднана Європа. Завжди повільна у своїх рішеннях, Австрія має рухатися швидше", - сказав автор ідеї, білоруський дизайнер Михась Смольські.

Він також додав, що зараз "обов’язком кожного білоруса є не лише підтримати українців у цей важкий час, але й продемонструвати своїми діями, що Лукашенко – це не Білорусь".

Як повідомлялося, у Відні практично щодня проходять акції солідарності з українським народом та із засудження нападу Росії на Україну.

Цікаво про спецтехніку: ремонт ходової частини гусеничного екскаватора 

 


Источник: ukrinform
 
Интересные новости:
08.03.2022
1004
Представляє Україну в Міжнародному валютному фонді закликав архітекторів вже зараз малювати ске...
08.03.2022
800
Олександр Кубраков розповів, скільки потрібно часу, аби відновити пошкоджені та зруйновані росіянами...
16.05.2022
1117
Побудувати житло для постраждалих жителів Ірпеня планують за п’ять місяців...