Будівельні блоки із пластикових відходів: у США запатентували унікальну технологію

Американці почали перетворювати пластик на будівельний матеріал
1167 25.01.2022 в 09:14Будівельні матеріали
з пластикових відходів


Американський стартап ByFusion запропонував спосіб переробки пластику на величезні блоки. Отриманий матеріал можна використовувати у будівництві.

В Италии изобрели технологию хранения энергии на основе углекислого газа (ВИДЕО)

У США щороку продукують близько 42 мільйонів тонн пластику. З них лише 9% переробляються, і причин цьому декілька. Перш за все, інфраструктура переробки не може впоратися з виробництвом пластику в країні. Крім цього, деякі пластмаси не придатні до переробки.Як це відбувається

Стартап розробив та запатентував спеціальний апарат Blocker. Рішення полягає у поєднанні пари та тиску. Це дозволяє працювати з усіма видами пластмас, навіть тими, які не підлягають вторинній переробці. "В результаті отримують будівельні блоки ByBlocks, з яких можна побудувати будь-що – від парканів до автобусних зупинок. Процес не утворює жодних відходів: необхідно 10 кілограмів пластику, щоб створити 10-кілограмовий блок.В США разработали автономные ж/д платформы для перевозки контейнеров (ФОТО)

Один "блокувальник" може переробляти 450 тонн пластику на рік, а станом на сьогодні вже перероблено 103 тонни пластику. Наразі фахівці розробляють 12 блокаторів, і на цьому не зупиняються. У довгостроковій перспективі машини планують встановити у кожному місті країні. Компанія прагне переробити 100 мільйонів тонн пластику до 2030 року – це близько чверті річного виробництва пластику у США.

Интересно о строительстве: как выбрать и купить бетономешалку?

Источник: trends
 
Интересные новости:
25.01.2022
778
Україна допоможе облаштувати інфраструктуру для 25 індустріальних парків. Вони допоможуть залуч...
25.01.2022
872
Міністр розвитку громад та територій повідомив обсяги робіт, виконані ДАБІ і наголосив, що завд...
18.05.2022
379
Договори оренди майна, строк дії яких завершується у період воєнного стану, продовжили на період дії...
17.05.2022
673
Найбільшу кількість дозволів на виконання будівельних робіт видано у Львівській, Закарпатській ...