340 мільйонів євро на відновлення шкіл, садочків та інших обʼєктів соціальної інфраструктури: стартував відбір проєктів

Стартував відбір проєктів у рамках Програми з відновлення України
1411 29.12.2021 в 08:55«Програма з відновлення України»


Розпочався відбір проєктів у рамках Фінансової угоди «Програма з відновлення України» між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) у розмірі 340 мільйонів євро. Ці кошти будуть спрямовані на проєкти з відновлення шкіл, дитячих садочків, медичних та спортивних закладів, та інших обʼєктів соціальної інфраструктури. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«Ця Програма є продовженням Надзвичайної кредитної програми для відновлення в Україні, яка була підписана у 2014 році. У результаті було відновлено сотні обʼєктів по всій країні. Переконаний, що нова програма також допоможе органам місцевого самоврядування відновити та побудувати нові школи, лікарні, садочки. Крім того, громади можуть на ці кошти оновити транспортні засоби та реконструювати або побудувати дороги та мости. Закликаємо регіони долучатися та подавати свої проєкти на участь у відборі», - зазначив заступник Міністра Іван Лукеря.

Зазначимо, Програма поширюється на Донецьку, Луганську області (територію, підконтрольну Уряду України), суміжні з ними Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Херсонську, а також Київську (крім м. Київ), Одеську та Полтавську області.

У 2022 році на «Велику реставрацію» заклали 3 мільярди

Аби взяти участь у Програмі, проєкти мають відповідати, зокрема, наступним критеріям:

  • наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проєктної документації, яка обов’язково враховує потреби людей з інвалідністю та інших маломобільних груп, а також вимоги щодо енергоефективності будівель;
  • календарний план реалізації проєктів має становити від одного до трьох років;
  • загальна кошторисна вартість проєктів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) становить понад 15 тисяч гривень, але не більше 5 млн євро;
  • для Донецької та Луганської областей в зоні до 25 кілометрів від лінії розмежування допускається фінансування за кошти субвенції лише проєктів соціального спрямування вартістю до 1 мільйону євро.

Відбір триватиме до 04 лютого 2022 року включно. Повний перелік документів та анкети на участь відборі ТУТ.

Старт программы "Большая термомодернизация": 5000 многоквартирных домов утеплят в следующем году 

Цікаво про ремонти: як обрати секційні ворота
Источник: minregion
 
Интересные новости:
29.12.2021
691
Мінекономіки відкоригувало прогноз з 3,8% до 3,6%...
29.12.2021
596
Президент підписав указ про передачу готелю «Україна» в управління Міністерства інф...
25.01.2022
7810
Як встановлюється розмір земельного податку, які пільги і кому можуть нараховуватися і які строки сп...
25.01.2022
540
Україна допоможе облаштувати інфраструктуру для 25 індустріальних парків. Вони допоможуть залуч...