Український бренд інструментів Vitals розіграв цілий ліс техніки

Vitals вирішив розіграти серед клієнтів техніку на 100 000 грн та ціле поле сертифікатів. Розіграші проводилися кожного тижня, поки не розіграли головний приз
1902 14.12.2021 в 08:49


Vitals — український бренд інструментів для роботи в задоволення будь-де: у гаражі, у саду, на городі чи на будмайданчику. Цього разу Vitals вирішив подарувати насолоду не тільки від користування якісним інструментом, а ще й розіграти серед клієнтів техніку на 100 000 грн та ціле поле сертифікатів. Розіграші проводилися кожного тижня, місяця, аж поки не розіграли головний приз — ліс техніки.

Зазвичай, коли бренди проводять акції, це спричиняє сонливість навіть у тих, хто спить по вісім годин на добу. Але Vitals зміг показати акцію так, що навіть алергіки на рекламу вирішили трохи зачекати, перш ніж проплачувати YouTube-преміум. Де ще ви бачили дупло, яке роздуплює в умовах акції?

Роздуплити було просто, адже щоб узяти участь у розіграші, треба було лише купити бензопилу та зареєструвати код на сайті . Складніше було тільки вибрати бензопилу серед трьох серій Vitals:

  • Professional — це потужні та важкі пили для довготривалих робіт із максимальними навантаженнями. Це інструмент для тих, хто розлучається з ним тільки на свята.
  • Master — це ідеальний варіант ціна/якість. Пили цієї серії призначені для регулярного використання та завдань підвищеної складності. Це інструмент для тих, кого хлібом не корми — дай попиляти на задньому дворі.
  • Побутова серія — призначена для тих, хто береться за інструмент періодично, але навіть вдома хоче працювати в задоволення якісною пилою.

Усі серії, незалежно від призначення, об’єднує потужність двигуна. Відчути, що в руках тримаєш бензопилу з потужністю понад три кінські сили, це майже як помчати в захід сонця на улюбленому мотику.

Тож зрозуміло, що головним завданням було для початку вибрати пилу серед ширшого за Дніпро асортименту.

У результаті в акції взяли участь тисячі українців, серед них виявили 291 переможця, що отримали сертифікати на 1000 та 5000 гривень. Головний розіграш 100 000 гривень на техніку відбувся 3 грудня та дістався Серпак Катерині, яка тепер блукає власним лісом техніки.


Джерело: Vitals
Інформацію опубліковано на правах реклами
 
Интересные новости:
10.12.2021
1204
Серед основних завдань, які ставлять перед собою BRDO та Спілка виробників будматеріалів, — сп...
10.12.2021
1234
Компанія «Снєжка-Україна» увійшла до переліку переможців як велике підприємство в номіна...
30.11.2021
2224
«Альфатех» представив зразки сучасної техніки для утримання доріг...
16.05.2022
2683
Порівняння технологій будівництва допомагає зрозуміти переваги та обмеження будівельних рішень для з...
13.05.2022
1645
Київводоканал забезпечує стабільну роботу критичної інфраструктури міста і робить вагомий внесок у з...