«Промисловий безвіз»: Зеленський анонсував можливе підписання угоди з Європейським Союзом

«Промисловий безвіз» можуть підписати вже на наступному саміті Україна-ЄС
2687 13.10.2021 в 10:13Підписання угоди щодо
"промислового безвізу"


Україна вже на наступному саміті Україна-ЄС сподівається підписати з Європейським Союзом угоду щодо "промислового безвізу".

Про це в ході засідання 23-го Саміту Україна – ЄС, який відбувається в Києві, сказав Президент України Володимир Зеленський.

"Є рух до угоди про важливий для України "промисловий безвіз". Вже на наступному саміті Україна-ЄС ми прагнемо підписати цю угоду", - наголосив Зеленський.

За його словами, сторони розпочали перемовини про оновлення митних тарифів і перегляд поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

Законопроєкти, які забезпечать фіскальні стимули для інвесторів в індустріальних парках підтримані профільним комітетом ВР

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив 17 лютого, що Україна сподівається цього року підписати з Європейським Союзом угоду щодо "промислового безвізу", який надасть широкі можливості для малого та середнього бізнесу.

Наприкінці жовтня минулого року розпочала роботу попередня оціночна місія ЄС стосовно готовності інфраструктури якості України до укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (Угода АСАА, «Промисловий безвіз»).

Трудова міграція з України виходить на допандемічний рівень

Угода про асоціацію України та ЄС передбачає перспективу укладення угоди щодо «промислового безвізу». Раніше в уряді заявляли, що потенційно ACAA може охопити до п’ятої частини українського експорту до ЄС.

Цікаво про ремонти: ідеї світлових ефектів для саду 
Источник: ukrinform
 
Интересные новости:
12.10.2021
803
Уряд Іспанії оголосив план, який повинен спонукати повнолітніх громадян покинути батьківські оселі. ...
18.10.2021
541
За останній рік частка американців, які вірять в надприродне, збільшилася...