Іспанія виплачуватиме 300 доларів повнолітнім, які з'їжджають з батьківського дому

Уряд Іспанії оголосив план, який повинен спонукати повнолітніх громадян покинути батьківські оселі. Таким чином країна прагне збільшити попит на житло
802 12.10.2021 в 10:33Допомога молоді
при купівлі житла


Президент Іспанії Педро Санчес озвучив пропозицію щодо одноразових виплат дорослим громадянам країни, які досі живуть разом з батьками.

В разі затвердження пропозиції парламентом, виплати допоможуть особам віком від 18 - 35 років, які заробляють менш як 23 725 євро в рік та 250 євро (289 доларів) на місяць, переїхати в окрему кватиру.

Ріст цін на житло посилює соціальну нерівність: як це проявляється у країнах ЄС (ІНФОГРАФІКА)

Цей бонус є реакцією влади на високий рівень безробіття серед молоді. Через це в країні скорочується ринок оренди та спостерігається зростання орендної плати. Зараз рівень безробіття серед молоді складає 38%.

Зараз громадяни Іспанії живуть зі своїми батьками приблизно до 30 років, що в середньому на 4 роки більше, ніж в інших країнах ЄС.

Поєднання низької орендної пропозиції, високого попиту та завищеної ціни є серйозною перешкодою на шляху переїзду молодих людей.

"Ми говоримо про справедливе відновлення економіки, а це означає полегшення доступу до житла, особливо для тих, хто найбільш вразливий до нестабільності, наприклад, молодь", - заявив Педро Санчес.

У США пандемія змусила мільйони молодих американців переїхати в будинки своїх батьків. Згідно з квітневими аналізами, багато хто не зміг повернутися до самостійного життя.

У США будинки з деревами у дворі сумарно дорожчі на $31 млрд

Интересно о ремонтах: 3 важных совета при выборе цвета краски для стен
Источник: realestate
 
Интересные новости:
12.10.2021
8867
К концу года на рынке может существенно увеличиться количество новых ЖК, в которых начнутся продажи ...
12.10.2021
583
При Министерстве внутренних дел появился Офис по защите бизнеса...
18.10.2021
535
За останній рік частка американців, які вірять в надприродне, збільшилася...