Україна вирішила обмежити імпорт кабелів та цементу

Обмеження діятимуть від трьох до п’яти років
7525 15.09.2021 в 08:10Обмеження імпорту
кабелів та цементу


Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі за підсумками проведених розслідувань вирішила обмежити імпорт проводів ізольованих, кабелів та інших ізольованих електричних провідників без з’єднувальних деталей, кабелів волоконно-оптичних, складених з волокон з індивідуальними оболонками шляхом запровадження на три роки спеціального мита.

Незаконное строительство будет "заморожено", а застройщиков ждет больше ответственности

Згідно з повідомленням Комісії, спеціальне мито щодо цих товарів встановлено з дня застосування спеціальних заходів на рівні 23,5%, але через 12 місяців воно зменшиться до 22,3%, а через 24 місяці – до 21,2%. Обмеження не поширюються на низку країн.

«Зростання імпорту товару в Україну було обумовлено такими непередбаченими обставинами, як зростання виробництва, збільшення складських залишків та експорту товару з Китайської Народної Республіки, загостренням торгової напруженості між Китаєм та США, спад попиту в Республіці Білорусь, світовими тенденціями розвитку галузі відновлюваної енергетики та впровадження технології 4G», – зазначається у повідомлені.

Крім того, Комісія вирішила застосувати остаточні антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну клінкерів цементних та портландцементу з Туреччини. Обмеження вводяться на п’ять років шляхом справляння остаточного антидемпінгового мита за ставками від 32,64% до 50,54% митної вартості товару.

Существующего ресурса недостаточно: на дороги предлагают направить еще 15 млрд грн - законопроект

Рішення Комісії оприлюднені на сайті «Урядового кур’єру» у вівторок та набирають чинності через 30 днів з дня опублікування.

Як повідомлялося, у січні-2021 Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України змогло у суді відстояло законність застосування антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну цементу з Росії, Білорусі та Молдови.

Тариф на залізничні перевезення вантажів першого класу планують підвищити 

Цікаво про ремонти: чим і як загладити гіпсову штукатурку – детальний порадник
Источник: mind
 
Интересные новости:
15.09.2021
574
В настоящее время существующего ресурса недостаточно для реализации планов по ремонту и строите...
14.09.2021
818
У Канаді побудували неймовірну будівлю – житловий будинок, який з’єднує дві скелі та вис...
27.09.2021
535
Дизайнер Інка Ілорі замінив звичні чорно-білі смуги пішохідних переходів у центрі Лондона на сміливі...
27.09.2021
970
В Оболонському районі столиці закрився один з найстаріших ТРЦ міста...