Основні тренди на ринку торговельної нерухомості Києва

Читайте докладніше про ТОП-6 тенденцій ринку торговельної нерухомості Києва
3179 13.09.2021 в 09:38ТОП-6 тенденцій ринку 
торговельної нерухомості столиці


Серед основних трендів на ринку торговельної нерухомості Києва можна виділити регіоналізацію супермоллів, трансформацію об'єктів, омніканальність, відповідальне споживання, цифровізацію, реконцепцію/реконструкцію. Такі приклади навели експерти міжнародної консалтингової компанії.

Рада прийняла закон про одночасний перехід права на землю і нерухомість

Докладніше про ці тренди:

  1. Регіоналізація супермоллів. 90% об’єктів, що виходили на ринок останні кілька років і тих, що заявлені – крупні ТРЦ. Вихід кожного такого об’єкта змінюватиме розподіл сил в опорній зоні цього проєкту. Більшість покупців відвідуватимуть об'єкти, що максимально наближені до їх щоденних маршрутів, за умови формування досить якісного пулу орендарів в ТРЦ.
  2. Трансформація об'єктів. Торговельні центри трансформують та розвивають свої об'єкти як місця соціалізації, проведення часу, а не тільки шопінгу. Приділяється більше уваги громадським зонам, створенню комфортної атмосфери з метою довшого утримання відвідувача в ТРЦ.
  3. Омніканальність. Омніканальність є одним з напрямів, що підтримує життєдіяльність бізнесів, зокрема й у кризові періоди. За результатами опитування Colliers Ukraine, в період весняного карантину 2021 року онлайн-продажі покривали більший відсоток операційних витрат, ніж в період весняного карантину 2020.
  4. Відповідальне споживання. Sustainability first. Споживачі все більше віддають перевагу брендам, які слідують принципам сталого розвитку. Як приклад, fashion-бренди використовують перероблені матеріали, реалізовують програми збору вживаного одягу, відмовляються від пластикових пакетів тощо.
  5. Цифровізація ТРЦ. Цифровізація ТРЦ дає змогу агрегувати big data про відвідувачів і роботу орендарів, що дає більш детальні інсайти та аналітику для організації ефективної роботи ТРЦ.
  6. Реконцепція/реконструкція ТЦ/ТРЦ. З огляду на зростання конкуренції з боку нової пропозиції, наявні ТРЦ проводять реконцепцію або редевелопмент. «Безумовно, вихід нових та сучасних ТРЦ з сильним пулом орендарів та більш новими концептуальними та інженерними рішеннями змінюватиме розподіл сил в опорній зоні кожного проєкту. Власники наявних ТРЦ починають не тільки розглядати можливість реконцепції/реконструкції об’єктів, а й проводити їх», – підкреслює експерт з нерухомості Ігор. Процес активно розпочався у 2016 році. Як зазначив експерт, за цей період реконцепції та реконструкції зазнали близько 319 000 м2. 

ГАСИ будет ликвидирована 15 сентября - Чернышов 

Цікаво про ремонти: чим і як загладити гіпсову штукатурку – детальний порадник 
Источник: commercialproperty
 
Интересные новости:
08.09.2021
414
До кінця року вартість житла в Україні на первинному ринку може зрости до 10%...
07.09.2021
18720
В пригороде столицы скупают дома. Самые популярные – площадью 120-150 кв. м в 15 км от Киева...
31.08.2021
5866
К стоимости квадратного метра уже никто не привязывается. Продавцы стараются максимально накрутить ц...