РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.184 EUR: 49.093
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.184
EUR 40.000 41.000 49.093
USD 41.930 42.369 42.184
EUR 48.850 49.480 49.093
Новость

Кубракову призначено трьох заступників заступників: Мустафу Найєма, Анатолія Комірного і Василя Шкуракова

Кабінет Міністрів призначив Олександру Кубракову трьох заступників. Що про них відомо
5405
05 августа 2021 г.


Нові заступники
міністра інфраструктури


Кабінет Міністрів призначив Мустафу Масі Найєма на посаду заступника міністра інфраструктури.

Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури у Фейсбуці, відповідне рішення ухвалено на засіданні 4 серпня.

Крім того, на посаду першого заступника міністра інфраструктури призначено Василя Шкуракова.

Посаду заступника міністра інфраструктури з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації обійняв Анатолій Комірний.

Зазначається, що Мустафа Масі Найєм з червня 2021 року виконував обов’язки радника міністра інфраструктури на громадських засадах. До цього працював заступником генерального директора державного концерну "Укроборонпром" (у 2019-2021 роках). У 2014-2019 роках був народним депутатом, членом Комітету з питань європейської інтеграції. У цей же період був членом колегії Міністерства внутрішніх справ та одним з кураторів проєктного офісу реформи Національної поліції. До того часу з 2005 року працював журналістом, редактором, телеведучим та медіаменеджером провідних українських видань.

Шкураков працював на керівних посадах в Міністерстві фінансів, ПрАТ "Укргідроенерго" (у 2017-2018 роках) та ПрАТ «Укрфінжитло» (у 2020-2021 роках). Має понад 20 років професійного досвіду, зокрема у таких сферах як фінанси паливно-енергетичного комплексу, виробничої сфери та інфраструктури, майнових відносин та фінансового планування, боргової політики, управління фіскальними ризиками та ліквідністю ЄКР. Шкураков є членом наглядової ради ПрАТ «Укргідроенерго».

Комірний починав кар’єру у 2006 році на виробничих видобувних підприємствах, де пройшов шлях від провідного інженера до експерта з інвест-управління. З 2011 року працював у Дніпропетровській обласній адміністрації, з 2014 року – на керівних посадах в IT-секторі.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів на засіданні 9 червня призначив Юрія Васькова на посаду заступника міністра інфраструктури та Анну Юрченко - на посаду заступника міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції. 

Читайте також: як заощадити на опаленні приватного будинку?
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 августа 2021 г.
931
Голова Донецької обласної держадміністрації Павло Кириленко повідомив про обсяги робіт за програмою ...
04 августа 2021 г.
1465
Швейцарці навчилися ремонтувати дороги без перекриття руху транспорту...
04 августа 2021 г.
1803
Технології уловлювання та зберігання CO2 дуже цікавлять таких інвесторів, як Ілон Маск та Білл Гейтс...
21 ноября 2025 г.
3533
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3677
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3926
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
04 декабря 2025 г.
922
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
27 ноября 2025 г.
1217
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
27 ноября 2025 г.
1376
У ході події пройде захист 10 кращих проєктів конкурсу перед членами журі та буде визначено переможц...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: вже у грудні відбудеться UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2025!
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії, які змогли вистояти на ринку, підтримують економіку, сприяють відбудові країни та формують майбутнє українського будівництва.
Киев
11
декабря
необходима регистрация