Держмолодьжитло отримав перші 5 млн євро на реалізацію проєкту «Житло для внутрішньо переміщених осіб»

Кредити внутрішньо переміщеним особам надаватимуться на термін до 20 років під 3% річних
836 22.07.2021 в 07:46Перші 5 млн євро на
житло для переселенців


Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву отримав від банку KfW перший транш у розмірі 5 млн євро на кредитну програму «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб», що реалізується в межах Угоди про фінансове співробітництво, підписаної Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Забезпечення житлом залишається одним з найгостріших соціальних питань в Україні та особливо актуальним для внутрішньо переміщених осіб. Тільки у відкритих електронних реєстрах учасників програм Держмолодьжитла обліковуються понад 18 тис. таких сімей і співпраця з KfW та Мінреінтеграції є надзвичайно важливою в контексті вирішення цього питання», – зазначив Олексій Чернишов.

Загалом, на фінансування програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» Урядом Німеччини через банк KfW було виділено грант у розмірі 25,5 млн євро. Кредити внутрішньо переміщеним особам надаватимуться на термін до 20 років під 3% річних, виходячи з нормативної площі житла (21 кв. м загальної площі на особу і додатково 10,5 кв. м на сім’ю).

Жилье на вторичном рынке Киева дорожает: комментарии и прогнозы экспертов (ИНФОГРАФИКА)

Об’єктами кредитування можуть бути квартира у багатоквартирному житловому будинку чи одноквартирний житловий будинок, прийняті в експлуатацію не більше 35 років тому чи реконструйовані не більше 25 років тому. 

Відбір 150 переможців відбувся 21 липня. Він здійснювався шляхом випадкового вибору за допомогою генератора випадкових чисел. Процедура відбору транслювалася на Ютуб-каналі Фонду.

За результатами проведеного відбору регіональні управління Держмолодьжитла не пізніше ніж наступного робочого дня повідомлять переможців про необхідність подання документів, визначених Порядком.

Окрім того, перелік переможців проведеного відбору буде опубліковано на офіційному вебсайті Держмолодьжитла та його регіональних управлінь.

В Україні змінять правила об'єднання і поділу об'єктів нерухомості


Довідково

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву заснований Кабінетом Міністрів України. Міністерство розвитку громад та територій є уповноваженим органом управління Фонду.

Учасниками проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» є Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Кредитна Установа для Відбудови KfW та Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву. Для фінансування проєкту Уряд Німеччини через KfW виділив грант у розмірі 25,5 млн євро. Отримувачем цих коштів є Мінреінтеграції, виконавцем проєкту – Держмолодьжитло.

Кабінетом Міністрів України і Урядом Федеративної Республіки Німеччина 3 червня 2020 року було підписано Угоду про фінансове співробітництво. 2 грудня 2020 року Угоду було ратифіковано Верховною Радою України.

Законопроект об онлайн-прописке принят Радой. Изменить место проживания можно на портале "Дія": как это сделать 

Цікаво про будівництво: відомий український виробник повідомив про розширення асортименту покрівельних та фасадних матеріалів
Источник: minregion
 
Интересные новости:
22.07.2021
776
Заступник керівника Офісу президента з питань економіки Юлія Свириденко повідомила про вплив пр...
22.07.2021
1159
Для повышения устойчивости основания насыпи пути укладывают геоматериал...
22.07.2021
1504
Укравтодор ремонтує дорогу Р-09 Миронівка – Канів за технологією «укочуваний бетон&...
17.05.2022
616
Найбільшу кількість дозволів на виконання будівельних робіт видано у Львівській, Закарпатській ...
17.05.2022
667
В то же время двух членов правления АО УЗ уволили с занимаемых должностей...
17.05.2022
1939
Перший Президент України, перший голова Верховної Ради Леонід Кравчук пішов із життя 10 травня&...