«Музей майбутнього», Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Впровадження тенденцій 3-D опалубки. Завдяки проектним рішенням для опалубки та риштувань та 3500 ексклюзивних елементів опалубки зведення надзвичайного проекту музею відбулося вчасно та у межах бюджету.  

2217 25.11.2014 в 09:22

Під керівництвом іспанського архітектора й інженера Сантьяго Калатраві, відомого своїми пошуками унікальності, гавань Ріо-де-Жанейро отримала нову знакову споруду – «Музей майбутнього». Цей будинок у футуристичному стилі є центральним компонентом амбіційного проекту з розвитку міста, який було розроблено, щоб трансформувати історичну набережну Ріо у процвітаючий культурно-житловий об’єкт до початку Олімпійських ігор 2016. Скульптурна композиція простягається на 300 м у море та з трьох сторін оточена водою. Завдяки консольному даху та фасаду з рухомими елементами забезпечено належний повітрообмін. Два поверхи, загальною площею 5000 м2, поєднуються похилими рампами. Після відкриття у музеї будуть представлені провідні тенденції у галузі виставок та технологій.

Міжнародна 3D-команда

  Для того щоб дизайн музею з монолітного бетону став  реальністю, команда PERI спроектувала та виготовила більш 3500 елементів опалубки, більшість з яких 3D-елементи подвійної кривизни. Для загального проектування  опалубки та риштувань, а також виготовлення індивідуальних елементів були залучені фахівці  PERI Німеччина, Іспанія та Польща. На основі відповідних креслень деталі опалубки вирізали з високою точністю на станку з  числовим забезпеченням (ЧПЗ) і складали у тримірні елементи протягом 13 місяців у виробничому комплексі PERI Бразилія в Сан-Паулу. Загалом з використанням обладнання ЧПЗ було оброблено близько 60000 м² ДСП для створення деталей 3D-опалубки одинарної та подвійної кривизни. Готові укрупнені елементи постачалися на будівельний майданчик   відповідно до графіка будівництва.

Тривімірна опалубка як системна

  Для того, щоб мати можливість економічно ефективно реалізувати такі виняткові завдання, інженери компанії PERI використовували велику кількість системних компонентів для комплексного проекту. За основу були прийняті стандартні елементи VARIO. Протягом всього часу фахівці компанії ПЕРІ були присутні на будівництві для  надання підтримки у використанні опалубочних систем.

  Тісна співпраця інженерів PERI та команди управління будівництвом гарантувала задоволення в строк і в рамках бюджету високих технічних та логістичних вимог. Була створена добре продумана концепція модульної системи опалубки, всі деталі якої були визначені досконально. Планування, монтаж і постачання обладнання виконувалися за графіком і координувалися командою PERI відповідно до ходу будівництва.

 Для реалізації проекту «Музей майбутнього»  компанія PERI вчасно і в межах бюджету розробила, виготовила та доставила на будівництво понад 3500 ексклюзивних елементів опалубки.
«Музей майбутнього» був спроектований архітектором  Сантьяго Калатраві. Він простягається на 300 м у море.

На будівельному майданчику індивідуальні елементи опалубки були зібрані у 3D-форму за допомогою елементів VARIOKIT та встановлені на опорні риштування PERI UP.


3D-сигменти опалубки були попередньо зібрані з окремих елементів, створених за допомогою обладнання з програмним забезпеченням у цеху PERI Бразилія.


Завдяки детальному плануванню використання 3D-елементів опалубки на будівельному майданчику було схоже на роботу з системною опалубкою.

Планування, монтаж і розподіл матеріалу були ідеально узгоджені відповідно до графіку будівництва.
Важливою частиною загальної концепції PERI є відмінно підібрані системи опалубки і будівельних риштувань.

  
Детальніше: www.peri.com
 
Интересные новости:
25.11.2014
1761
Головна будівля Університету у стилі спортивної трибуни. Реалізація проекту в найкоротші строки...
14.11.2014
1911
Технологія переваг. Економія часу та найвища якість бетонної поверхні...
14.11.2014
2018
Найбільша в світі бетонна опора мосту із застосуванням самопідйомної опалубки ACS ...
30.11.2021
573
«Альфатех» представив зразки сучасної техніки для утримання доріг...
26.11.2021
1074
25.11.2021 р. у м. Стрий урочисто закладено капсулу часу у будівництво заводу із виготовлення в...