Акела схибив: 5 проектів, в яких архітектор врахував не все (ФОТО)

Замовники цієї п’ятірки будівель не раз згадали архітекторів "незлим, тихим, словом"
579 07.04.2021 в 10:29Будівлі, які "перевершили очікування"
замовників


Розробляючи архітектурний об’єкт і вписуючи його в ландшафт, команда фахівців має врахувати безліч найдрібніших нюансів. Без такої прискіпливості результат якщо й буде відзначено, то хіба що в антрейтингах.

Замовники цієї п’ятірки найнедолугіших будівель не раз згадали архітекторів та будівельників "незлим, тихим, словом". А якої думки про ці "шедеври" ви?


Будинок над водоспадом, США

Будівля над водоспадом – справжня насолода і для ока, і для душі. Спочатку навіть може здатися, що він є частиною фантастичного фільму, але процес створення будівлі не був таким казковим.

Курйозні й унікальні будинки з різних куточків світу (ФОТО)

Після завершення будівництва архітектори зіткнулися з тим, що в будівлі через значну вологу з'являлася велика кількість цвілі. Власник не зміг проживати у такому будинку, тому тепер це музей, який приймає відвідувачів з 1964 року.


"Вертикальний ліс", Китай

У провінції Сичуань є унікальний будинок, який виділяється своїм незвичним екстер'єром. Його особливістю полягає в тому, що на терасах квартир є багато рослинності. За задумом мешканці квартир мали отримувати насолоду від природи. Проте завдяки рослинам на балконах з'явилася велика кількість комах, комарів та інших "сусідів".

ТОП-7 будівель, які вражають архітектурними та інженерними рішеннями (ФОТО)

Попри не до кінця обдуманий дизайн власники сподіваються на те, що зможуть покращити ситуацію і таки заселяться у свої домівки.


Будинок Фарнсоурт, США

Прозорий будинок було спроєктовано архітектором Людвігом Міс ван дер Рое спеціально для Едіт Фарнсоурт. За задумом жінка мала проводити у цьому будинку вихідні, насолоджуючись своїм хобі – грою на скрипці. Але через особливий дизайн, відсутність вікон, фіранок чи тюлей жінка просто божеволіла на самоті. Будинок було продано британському магнату та любителю архітектури Пітеру Палумбо.


Підземний будинок, Греція

Афінську віллу надзвичайно складно знайти, якщо не знати точного місця розташування будинку. Будівля має вигляд підземного дому, дах якого фактично тримається на двох камінних стінах.


Концертний зал імені Волта Діснея, США

Відому будівлю було споруджено у 2003 році. Попри те, що до повної реалізації проєкту йшли понад 15 років, дизайнери все ж допустилися серйозної помилки. Зокрема, мова йде про невдало обрану обшивку для будівлі, через яку сонячні промені відбивалися на сусідні будинки.

Стокгольмські "хрущівки": як житло для бідних перетворилось на найбажаніші квартири (ФОТО)

Через численні скарги сусідів було прийнято рішення замінити глянцеву обшивку на більш практичний, але менш привабливий варіант.

Интересно о ремонтах: какие цвета интерьерных красок сейчас в тренде?

Источник: idea
 
Интересные новости:
07.04.2021
564
Фонд енергоефективності отримав майже 600 заявок від ОСББ. Загальна вартість поданих до програм...
07.04.2021
591
Частка ВДЕ в прирості генеруючих потужностей в світі за 2020 рік склала понад 80%...
07.04.2021
556
На Дніпропетровщині активно будують «решетилівську» трасу. Нею їздитимуть 25 тис. а...
13.04.2021
341
Варто зазначити, що ще донедавна ця й інші ділянки Київського напівкільця перебували на балансі Київ...
13.04.2021
970
Збудований міст ще у 1896-му році, а останній капітальний ремонт проводився у 1976 році...