Перші будинки, надруковані на 3D-принтерах наробили галасу на будівельному ринку США

На тлі підвищення цін на деревину в США друк будинків з набагато дешевшого бетону особливо привабливий
596 01.03.2021 в 10:39


Надрукований 3D-принтером будинок
вдвічі дешевший і будується вдвічі швидше


Будівельна фірма з Нью-Йорка виставила на продаж надрукований будинок і вже отримала безліч пропозицій щодо купівлі. Житло площею 139 кв. м з трьома санвузлами, двома спальнями і гаражем обійдеться всього в $299 000, тобто наполовину дешевше, ніж аналогічний новий будинок у цьому районі, побудований традиційними методами. До того ж на його друк пішло в двічі менше часу, пише HighTech Plus.

Боротьба житловою з кризою: у Франції офісні будівлі перетворюють на житло

Директор невеликої нью-йоркської компанії SQ4D Ларс Андерсен переконаний, що будівельна індустрія знаходиться на порозі великих змін. Його компанія вже скористалася 3D-принтером для друку демонстраційного будинку в районі Лонг-Айленда, а тепер збирається вперше в США продати другий об'єкт майже вдвічі більшої площі. І зробити це буде не складно, з огляду на шквал дзвінків і повідомлень електронної пошти, що послідували відразу після публікації оголошення про продаж, стверджує Андерсен.

 «Ми почали з виробництва маленьких настільних 3D-принтерів і прийшли до думки, що хочемо трансформувати ринок житла та індустрію будівництва», – розповів він. Тому компанія масштабувала свій принтер і, після низки тестів, змогла надрукувати фундамент, внутрішні і зовнішні стіни і інженерні конструкції демо-будинку всього за два дні.

Строительство "города будущего" у подножия Фудзиямы: автономный транспорт, роботы и "зеленые" технологии (ФОТО, ВИДЕО)

В результаті вийшла міцна, стійка структура з бетону, причому з меншими затратами праці і собівартістю. На тлі недавнього підвищення цін на деревину в США, яке збільшило витрати на будівництво середнього будинку приблизно на $26 000, друк будинків з набагато дешевшого бетону особливо привабливий.

«Ми намагаємося будувати будинки за половину часу і за половину ціни, – сказав Андерсен. – Наш прибуток буде вищим, і ми зможемо довести це на прикладі наших нових проектів». Компанія планує почати друкувати житло і в інших штатах, зокрема, в Каліфорнії і Флориді.

Вперше будівельний 3D-принтер надрукував двоповерховий будинок у минулому році. Це сталося в Антверпені. Проект був реалізований протягом трьох тижнів, і дозволив заощадити близько 60% матеріалів і бюджету порівняно з будівництвом такого ж будинку традиційним способом.

365 кімнат на 3 поверхи старовинної нерухомості: як у Словенії реставрують величезний замок Град (ФОТО) 

Интересно о ремонтах: ранее мы писали о том, как фотообои становятся эффективным решением для изменения дизайна интерьера 
Источник: mind
 
Интересные новости:
01.03.2021
872
Боротися з житловою кризою у Франції допоможуть офісні будівлі...
01.03.2021
640
К чему приводят просчеты в архитектуре: топ трагических примеров...
13.04.2021
265
Варто зазначити, що ще донедавна ця й інші ділянки Київського напівкільця перебували на балансі Київ...
13.04.2021
886
Збудований міст ще у 1896-му році, а останній капітальний ремонт проводився у 1976 році...