Масштабний будівельний проєкт “Мале Карпатське коло” потрапив у програму “Велике Будівництво”

«Мале Карпатське коло» - проєкт, який у найближчому майбутньому об’єднає курортні й туристичні центри трьох областей. Реалізацію проєкту Львівська ОДА спільно зі Службою автомобільних доріг розпочала ще торік
1103 24.02.2021 в 23:44


Будівництво «Малого
Карпатського кола»«Мале Карпатське коло» включили у програму «Велике будівництво» на 2021 рік.

Як повідомляє пресслужба Львівської ОДА, програму презентували 22 лютого під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура».

“Те, що дороги "Малого Карпатського кола" увійшли в перелік об’єктів «Великого будівництва» означає, що ми точно зможемо реалізувати задумане в найближчі 2-3 роки. Ми бачили, якими темпами зводили, ремонтували різні інфраструктурні та соціальні об’єкти в межах програми президента минулого року, як чітко фінансувалися всі роботи", - наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Він додав, що в межах "Великого будівництва" було відремонтовано 278 км автошляхів державного значення, а саме - "Львів – Пустомити – Меденичі", "Східниця – Пісочна", ділянки великого транзитного кільця "Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка", і багато інших. А також - понад 100 кілометрів доріг місцевого значення, як-от "Східниця – Верхнє Синьовидне".

Строительство новых дорог, мостов и аэропортов: президент сообщил о амбициозных инфраструктурных проектах

Реалізацію проєкту "Мале Карпатське коло" Львівська ОДА спільно зі Службою автомобільних доріг розпочала ще торік. Зокрема за 200 млн грн коштів державного дорожнього фонду почали ремонтувати окремі ділянки автодоріг Славське-Хащованя, Славське-Вигода та Бориня-Боберка. Також запустили процес виготовлення проєктно-кошторисної документації на будівництво нових доріг і реконструкцію інших.

На цей рік для продовження ремонтних робіт на автошляхах місцевого значення необхідно майже 700 мільйонів грн, державного – 1,2 млрд. Фінансовий ресурс із держбюджету дозволить виконати повний комплекс робіт на дорозі «Бориня – Боберка» та на дорозі «Славське – Хащованя» до межі Львівської області.

Нагадаємо, «Мале Карпатське коло» - проєкт, який у найближчому майбутньому об’єднає курортні й туристичні центри трьох областей. Серед ключових таких центрів з боку Львівщини – Славське, Рожанка (Верхня і Нижня), Сколе та Плай, із Закарпаття – Пилипець, Ізки, Синевир та Міжгір’я, а з Івано-Франківщии – Вигода, Вишків і Буковель.

"Укравтодор" намерен провести антикоррупционную реформу: весь процесс закупок будет сертифицирован 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о профессиональной резке керамогранита и плитки
Источник: ukrinform
 
Интересные новости:
24.02.2021
807
В Сан-Франциско (США) владелец 139-летнего двухэтажного дома в викторианском стиле решил перевезти с...
24.02.2021
638
Также в 2021 году планируется создание открытых реестров асфальто-бетонных заводов и калькулятора ра...
13.04.2021
757
Збудований міст ще у 1896-му році, а останній капітальний ремонт проводився у 1976 році...
12.04.2021
554
Через протоку, яка з’єднує дві країни, проходить міст, який використовується для автомобільног...