Компанію «Снєжка-Україна» відзначено як «Сумлінного платника податків-2019»

Знаний виробник фарб і шпаклівок в Україні, один із лідерів на ринку лакофарбових матеріалів – «Снєжка-Україна» знову підтвердила свій переможний статус як «Сумлінний платник податків – 2019».
1609 10.12.2020 в 10:34
Сумлінний й відповідальний бізнес сприяє економічному розвитку держави й формує її економічний потенціал. Тому аби заохотити суб’єктів підприємництва дотримуватися культури сплати податків, упродовж 20 років в Україні відбувається нагородження тих підприємств, які продемонстрували високі показники податкової дисципліни, й відповідно їх включено до рейтингу «Сумлінних платників податків». Знаний виробник фарб і шпаклівок в Україні, один із лідерів на ринку лакофарбових матеріалів – «Снєжка-Україна» знову підтвердила свій переможний статус як «Сумлінний платник податків – 2019».

Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» відбувається у два тури: перший – обласний, другий – всеукраїнський. Компанія «Снєжка-Україна» здобула перемогу у Всеукраїнському етапі Рейтингу, продемонструвавши високі показники ефективної діяльності, дисциплінованість у дотриманні податкового законодавства України. Також підприємство є відповідальним роботодавцем, який забезпечує працею понад 210 фахівців найрізноманітніших спеціальностей, створює для кожного з них комфортні умови праці, виплачує гідну заробітну плату, дбає про безпеку й здоров’я персоналу, включивши до соціального пакету різні програми страхування працівників. Водночас компанія піклується про професійний розвиток персоналу й реалізацію його потенціалу. Крім цього, підприємство активно підтримує суспільні ініціативи й потреби місцевих громад, допомагаючи об’єктам соціальної сфери, незахищеним верствам населення і реалізуючи власні соціальні проєкти, серед яких – «Кольоровий світ дитинства». Саме усі ці перераховані аспекти враховували учасники Вищої Рейтингової Комісії Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2019», оцінюючи номінантів й голосуючи за переможців. Статус високого звання «Сумлінний платник податтків-2019» здобули 40 підприємств України у різних категоріях і номінаціях. Компанію «Снєжка-Україна» відзначено як велике підприємство в номінації «Промисловість».

«Хоч компанія «Снєжка-Україна» не вперше здобуває перемогу у Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків», проте для колективу нашої компанії чергове отримання такого високого звання – це професійне досягнення і успішне зростання мотиваційних чинників для подальшого вдосконалення системи фінансового управління на підприємстві. Адже щодня ефективно працюючи, дотримуючись у фінансово-господарській діяльність законодавства України, вчасно сплачуючи податки і збори, беручи участь у різних соціальних ініціативах, дбаючи за добробут власного персоналу, компанія своїм прикладом стимулює інші підприємницькі структури вести свій бізнес й виробничі процеси на засадах відкритості й чесності. Тож працюючи у форматі прозорості й дотримуючись вимог податкової культури, «Снєжка-Україна» демонструє успішний розвиток й ефективну діяльність на українському ринку,» - підкреслює генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь.


Інформацію опубліковано на правах реклами

Джерело: sniezka
 
Интересные новости:
08.12.2020
3634
Костянтина Салія обрано президентом  Спілки строком на 1 рік. Рішення прийнято одноголосно...
03.12.2020
642
Продовжується online-голосування в номінації "Вибір споживача", до його завершення лишається рівно т...
01.12.2020
1227
Всесвітня організація сталевих виробів опублікувала результати дослідження з оцінки впливу покрівель...
20.01.2021
519
Стали відомі результати відбору премії «Український Будівельний Олімп-2020». Професійною...
06.01.2021
1617
Команда Build Portal вітає з Різдвом Христовим!...
30.12.2020
1167
Команда Build Portal вітає із наступаючим Новим Роком!...
Новости и Акции компаний
З Різдвом!
06 января 2021 г. 1617
Вітаємо з Новим Роком!
30 декабря 2020 г. 1167