Нова ґрунтівка ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO подбає про ефективну підготовку різних поверхонь

«Снєжка-Україна» запустила виробництво нової ґрунтівки глибокого проникнення
1214 24.09.2020 в 06:35


Компанія «Снєжка-Україна» запустила виробництво нової ґрунтівки глибокого проникнення ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO. Враховуючи швидкі зміни у технологіях  на ринку будівельно-ремонтних матеріалів, а також тенденції настроїв споживачів, які прагнуть якісних рішень на сучасному етапі стрімкого розвитку різних інноваційних процесів, підприємство розробило рецептуру нової ґрунтівки, що вирізняється якісними й функціональними характеристиками.     «Снєжка-Україна» - відомий виробник водоемульсійних фарб, один з лідерів на ринку ЛФМ,  пропонує українським споживачам нову ґрунтівку ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO, яка виготовлена на основі полімерної формули, що зміцнює оброблену нею основу  зсередини і на поверхні. Продукт добре просочує поверхні і сприяє ефективній адгезії основ з поверхневими виробами, зменшує водопоглинання. Також ґрунтівка – готова  до використання. Її витрати з 10 л становлять 100 м². Виріб можна придбати у тарі – 1 л, 5 л, 10 л.

Зазначимо, що виріб має широкий спектр застосування: його можна використовувати для ґрунтування усяких видів основ та під різні поверхневі продукти, зокрема, під фарби, клеєння шпалерів, шпаклівки, штукатурки, керамічні плитки й інші. Ґрунтівка призначена як для внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Водночас підкреслимо, що продукт рекомендований для комплексного застосування з виробами ТМ Śnieżka і доповнює асортиментну пропозицію продукції ACRYL-PUTZ.

Щоб процеси фарбування, шпаклювання, штукатурення, й інші, були вдалими, а ремонтно-оздоблювальні роботи – якісними, попередньо потрібно подбати про ґрунтування поверхонь. Адже   ґрунтування – це один  з важливих етапів  у підготовці основи до опорядження, яким у жодному разі не можна нехтувати. Тож відомий виробник подбав і про те, щоб продукт був  легкий  у застосуванні, і щоб ним користувалися і досвідчені майстри, і початківці, а також люди, які самостійно роблять ремонти, не вдаючись до послуг фахових виконавців.

 

Інформація опублікована на правах реклами

Джерело: sniezka
 
Интересные новости:
15.09.2020
1306
Компания ЛИБЕР Украина представляет Neoproof Polyurea - гидроизоляционный матери...
14.09.2020
1165
Компанія «Рууккі Україна» інформує про нову позицію в асортименті продукції Rannila &nda...
14.09.2020
1531
В грошовому обороті доля продажів вітчизняної плитки складає 33%. Таку цифру рітейлер оприлюднив на ...
20.10.2020
421
Galeco розпочинає конкурс «Galeco INSPIRATION 2020» для студентів Вищих навчальних закла...
20.10.2020
385
Пан Паскаль Чиваті, новопризначений директор Міжнародної асоціації покрівельників IFD відвідав ...
16.10.2020
2652
На довиборчий період директором Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів обрано Костянтина Сал...