РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.993 EUR: 51.035
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.993
EUR 40.000 41.000 51.035
USD 42.880 43.281 42.993
EUR 50.800 51.451 51.035
Новость

АГРОМАТ відкрив зону плитки українських виробників

В грошовому обороті доля продажів вітчизняної плитки складає 33%. Таку цифру рітейлер оприлюднив на момент відкриття оновленої зони української плитки минулого тижня.
2790
14 сентября 2020 г.

Найкращих вітчизняних виробників АГРОМАТ зібрав в одному магазині. Висока якість і приємна ціна – основні характеристики українських брендів.

Нова зона плитки є частиною комплексу на Булаховcького у Києві і займає площу 400 кв. м.

«З введенням карантинних обмежень ми зіткнулися з проблемою поставки товарів великих міжнародних брендів. Деякі виробництва призупинили роботу, закрилися кордони. В цей час українські компанії налагодили логістику і задовольнили потреби споживача достатніми об’ємами виготовлених матеріалів, хорошою якістю товарів і помірною ціною. Доля ринку керамічної плитки в Україні, що припадає на вітчизняних виробників, суттєво збільшується. Тому ми вирішили зібрати кращих в стінах АГРОМАТу і представити їх клієнтам у найбільш зручному форматі. З колекціями брендів Cersanit, Opoczno, Golden Tile, Zeus Ceramica та ін. тепер можна ознайомитися в корпусі В АГРОМАТу на Булаховського, 2» – коментує Вячеслав Свірідов, директор з роздрібних продажів АГРОМАТ.

«Ми працюємо з постачальниками, які змогли швидко адаптувати робочі процеси до умов карантину. Хочеться відмітити, що українські виробництва оснащені найсучаснішим обладнанням, що дозволяє їм виготовляти навіть великоформатні плити» - Аліна Ковальчук, керівник департаменту закупівель плитки економ сегменту.

Довідка: АГРОМАТ - найбільший український імпортер керамічної плитки та сантехніки, меблів та освітлення для ванних кімнат і всього будинку. На сьогоднішній день мережа нараховує 20 магазинів по всій Україні, магазин в Батумі (Грузія), який відкрився у 2019 році, а також інтернет-магазин. З компанією працюють більше 500 активних дилерів-партнерів.


Джерело: АГРОМАТ
Інформацію опубліковано на правах реклами
  

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости компаний *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
04 сентября 2020 г.
2407
"Золотий Мандарин" оновив асортимент тротуарною плиткою Понте...
04 сентября 2020 г.
1913
Прочный и устойчивый к деформации теплоизоляционный материал может выдерживать нагрузку в 50&nd...
21 августа 2020 г.
2038
Build Portal вітає з Днем Незалежності України!...
14 января 2026 г.
3154
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
3947
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3949
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
29 января 2026 г.
1096
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будіве...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: KyivBuild – найбільша будівельна виставка для професіоналів в Україні, 18-20 лютого, Київ
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будівельної галузі, поєднуючи виставку рішень і професійну ділову програму
МВЦ
18-20
февраля
необходима регистрация