"Велика реставрація": регіони самі мають обрати об'єкти культури для участі у програмі

Регіони мають обрати об'єкти культури та туризму, які наступного року будуть включені до програми "Великого будівництва"
796 23.09.2020 в 07:55Регіони мають обрати об'єкти 
до програми "Велика реставрація" 


Регіони мають визначити пріоритетні об'єкти культури та туризму, які включать до програми "Великого будівництва" наступного року.

Про це Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив під час наради з питань розвитку Сумської області у рамках робочої поїздки.

«У наступному році ми плануємо до проєкту «Велике будівництво» долучати об’єкти культури й туризму. Регіони мають підготувати пропозиції, які могли б фінансуватися в рамках програми в наступному році. Визначити пріоритети та куди краще інвестувати, щоб це приносило результат», - зазначив Прем’єр-міністр.

Крім того, глава уряду зазначив, що Сумська область має потужні можливості для розвитку туризму, тому необхідно приділяти особливу увагу підтримці так званих «туристичних магнітів». Серед них, зокрема, комплекс «Садиба Харитоненка». Зі станом культурно-історичної пам’ятки очільник уряду під час робочої поїздки ознайомився особисто. Шмигаль також зауважив, що уряд шукатиме додаткові можливості для підтримки таких об’єктів, адже від цього насамперед виграють місцеві громади.

В бюджете нет денег на программу "теплые кредиты". Комментарий Буславец

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко зазначив, що на наступний рік плануються дві програми розвитку.

«Перша - «Велика реставрація» у сфері культури. Це театри, музеї, замки, садиби, які б могли стати «туристичними магнітами». Ми будемо приймати пропозиції від регіонів та розглядати питання співпраці між державою та місцевими громадами. І друга - створення центрів культурних послуг. Власне, це перетворення бібліотек в областях у центри сучасної атракції», - сказав Ткаченко.

Ремонт дорог: на 2022 км автодорог завершены работы по укладке верхнего слоя покрытия - "Укравтодор"

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 18 серпня підписав Указ “Про заходи щодо підтримки сфери культури, охорони культурної спадщини, розвитку креативних індустрій та туризму”. Документ має на меті сприяння розвитку культурного потенціалу України, збереження, популяризації та ефективного використання національного культурного надбання, створення умов для туристичної привабливості об’єктів культурної спадщини, підтримки креативної економіки.

14 вересня міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко сказав, що проєкт «Велика реставрація» має стартувати в Україні у 2021 році.

Тариф на передачу електроенергії хочуть підвищити до 640,48 грн за МВт-год 

Цікаво про будівництво: раніше ми публікували фотозвіт з реалізацію дахових вікон FAKRO в сучасному дизайн-проєкті квартири на Подолі

Источник: ukrinform
 
Интересные новости:
23.09.2020
1060
На следующем этапе предстоят работы по нанесению разметки, а также созданию обочин и остановок...
23.09.2020
539
Как изменились мировые цены на жилье во втором квартале 2020 года...
22.09.2020
1001
Новая дорога будет иметь длину более 4 километров и потребует выделения около 20 гектаров городской ...
20.10.2020
607
Заплановано уніфікувати види порушень у двох основних напрямах державної реєстрації: нерухомост...
20.10.2020
591
На Інспекційному порталі сформовано проект плану державних перевірок для бізнесу...