Верховна Рада утворила Тимчасову слідчу комісію із розслідування корупції в органах ДАБІ

Створено Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування фактів корупції в органах ДАБІ
9786 16.09.2020 в 08:54


ТСК із розслідування
корупції в органах ДАБІ


Верховна Рада утворила Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

Це рішення підтримали 316 народних депутатів.

До складу комісії увійшли 14 народних депутатів: Олександр Аліксійчук, Володимир Ватрас, Олег Дунда, Сергій Мандзі, Максим Павлюк, Андрій Стріхарський, Олена Шуляк, Іван Юнаков (всі - з фракції "Слуги народу"), Наталія Приходько ("Опозиційна платформа – За життя"), Андрій Пузійчук ("Батьківщина"), Микола Величкович ("Європейська солідарність"), Ярослав Юрчишин ("Голос"), Володимир Арешонков (депутатська група "Довіра"), Віктор Бондар (депутатська група "За майбутнє").

Очолив ТСК Пузійчук, а його заступником став Юрчишин.

"Тимчасова комісія буде розслідувати зловживання і неналежні виконання своїх обов'язків посадовими особами, ініціювати притягнення винних у скоєнні правопорушень та надавати пропозицій для Верховної Ради, Кабінету Міністрів та інших відповідальних державних органів - за результатами розслідування" - повідомив Лев Парцхаладзе, президент Конфедерації будівельників України.

Коррупция в строительстве: 79,7% опрошенных участников рынка не видят снижения уровня коррупции

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 13 березня 2020 року ухвалив постанови про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) та створення замість неї окремих органів, між якими будуть розподілені функції ДАБІ. Відповідні постанови Кабміну набули чинності 15 березня.

Зокрема, уряд утворив Державну сервісну службу містобудування України (Держсервісбуд), основними завданнями якої є надання (отримання, реєстрація), відмова у видачі чи анулювання (скасування) документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів. Також утворено Державну інспекцію містобудування та Державне агентство з технічного регулювання у містобудуванні.

9 вересня уряд прийняв постанову, відповідно до якої будуть створені територіальні органи Державної сервісної служби містобудування (Держсервісбуд) як структурні підрозділи її апарату.

Узнайте больше об обновлении ГАСИ, читайте спецтему Build Portal "Перезагрузка ГАСИ"   

Интересно про строительство: ранее мы писали о гидроизоляционном материале Neoproof Polyurea который, используется, в основном, для плоских кровель с бетонным основанием и рубероидных крыш

Источник: ukrinform
 
Интересные новости:
11.09.2020
1953
Уряд схвалив створення територіальних органів Державної сервісної служби містобудування...
02.09.2020
2441
Голова Державної інспекції містобудування України Юрій Васильченко розповів про міжнародний досвід б...
25.08.2020
4556
Голова ДІМ України Юрій Васильченко розповів Build Portal про старт ДІМ, боротьбу з «будівельн...
15.07.2021
9099
Аналіз критичних заяв до законопроекту №5655 про внесення змін до деяких законодавчих актів Укр...
07.07.2021
589
Проєкту Закону №5655 готується до другого читання. Пропозиції від професійної спільноти мають н...