Понад 22 млн євро на житло для переселенців: міжнародний проєкт забезпечить житлом близько 1,5 тисячі ВПО

Житло для переселенців: в Україні представили міжнародний проєкт
828 16.09.2020 в 06:3422 млн 100 тис. євро на
житло для ВПО


В Україні представили міжнародний проєкт щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Краматорську та Сєвєродонецьку на Донеччині.

Про це йшлося на пресконференції з нагоди підписання меморандуму про співпрацю в рамках початку реалізації проєкту «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на сході України» за підтримки Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

«Проєкт передбачає залучення допомоги в розмірі 22 млн 100 тис. євро. Його реалізація розрахована до 2025 року та має забезпечити житлом близько 1,5 тисячі внутрішньо переміщених осіб. В рамках проєкту планується будівництво 500 квартир та ще придбання додатково 60 квартир у двох містах – Краматорську та Сєвєродонецьку», - повідомив Давид Макар’ян, заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

3% кредит на покупку жилья: возобновлен прием заявлений на покупку жилья для льготников

За його словами, міністерство готове виступити координатором проєкту, з цією метою буде створено наглядову раду за участю всіх зацікавлених сторін, щоб вже «від завтрашнього дня розпочати реалізацію цього проєкту».

«Цей п’ятирічний проєкт, який фінансується німецьким банком, продовжить нинішні зусилля уряду України та міжнародних учасників для того, щоб надати тривалі рішення у задоволенні базових потреб потерпілих від конфлікту людей у постійному житлі. У співпраці з Міністерством з реінтеграції тимчасово окупованих територій при тісній співпраці з владою Краматорська й Сєвєродонецька МОМ побудує та реконструює домівки понад 500 родин ВПО. Буде також розроблено спеціальний механізм для зацікавлених викупити ці квартири у приватну власність», - сказав Ан Нгуєн, голова Представництва МОМ в Україні.

Частичная компенсация процента по ипотеки за счет государства. Что известно о предложении НБУ

Він зазначив, що проєкт побудовано на популярній у Західній Європі моделі доступного та екологічного комунального житла в багатоквартирних будинках. А також висловив сподівання, що проєкт дасть поштовх містобудуванню та позитивний сигнал для всього регіону у дотриманні стандартів найвищого рівня енергоефективності та екологічності.

Проєкт схвалено урядами Німеччини та України, а його ініціатором є Федеральне міністерство економічної співпраці та розвитку Німеччини, яке через Банк розвитку KfW підтримує та фінансує на території України цілу низку проєктів, які стосуються ВПО.

В Україні з 2014 року внаслідок війни на сході нараховується понад 1,4 млн внутрішньо переміщених осіб, і вона є 9-ю за кількістю ВПО країною у світі.

Назначение субсидий: из-за коллизии на рынке газа украинцы могут лишится субсидий 

Интересно про строительство: ранее мы писали о гидроизоляционном материале Neoproof Polyurea который, используется, в основном, для плоских кровель с бетонным основанием и рубероидных крыш

Источник: ukrinform
 
Интересные новости:
16.09.2020
9658
Льготные категории граждан смогут получить кредит на покупку жилья под 3 % годовых...
15.09.2020
1041
В проекте закона "О Государственном бюджете Украины на 2020 год", предусмотрено 20,7 млрд грн н...
16.01.2021
523
Окрім осучаснення збудованої  1907 році будівлі, розробники проєкту передбачили новий новітній ...
16.01.2021
1038
Для пользователей велосипедов с колесом Rolloe разработают мобильное приложение, чтобы фиксировать д...
15.01.2021
3261
Довгий час зловживання на дорожніх роботах призводили до значних втрат коштів платників податків. Чи...