АНОНС: Весняний Будівельний Форум - визначна подія будівельного ринку Західної України

З 15 по 18 березня 2016 року, у Львові проходитиме Весняний Будівельний Форум - 2016. Визначна подія будівельної галузі Західної України, яка представляє усю різноманітність послуг і продукції ринку будівництва.
2024 17.02.2016 в 22:16Цьогорічний Весняний будівельний форум представляє усю різноманітність послуг і продукції ринку будівництва, де задоволення запитів щодо доступного і якісного житла забезпечать наступні компанії: Global Development, яка створює не просто будівлі, а концептуально новий світ – комфортний світ для тисяч українських сімей; Група компаній «Royal House», яка сьогодні займає лідируючу позицію у сфері виробництва стінових модулів та будівництва багатоквартирних житлових комплексів; компанія «Сервус», яка спеціалізується на каркасному будівництві.

Архітектурно-художнє рішення майбутньої будівлі визначають стіни та стінові матеріали, які використовуються  при будівництві. Відтак, втілити задум архітектора  допоможуть такі учасники  Весняного Будівельного Форуму 2016 як: ТОВ «АЕРОК», ПП «Леман», ПП «МП Груп», ТОВ «Новастиль», які запропонують широкий асортимент екологічно-чистих стінових матеріалів з вражаючою геометрією виробів. Крім цього, збережуть тепло та затишок у кожній домівці.

Експозицію Форуму доповнять вікна та двері від провідних компаній ринку, зокрема: Вікна з профілю REHAU – це висока тепло- та звукоізоляція, якість, елегантність і комфорт, яким довіряють мільйони людей; Компанія FAKRO -виробник широкого асортименту виробів, які гарантують безпеку і комфорт проживання на піддашші; ПП «Роман» запропонує євровікна та двері з тришарового бруса; за допомогою вікон та дверей від компанії «Болена» можна надати будинку індивідуальності та підкреслити статус його господаря; Компанія «ВікноПлюс» забезпечить комфортний клімат в оселі разом зі своїми вікнами, які ще й бути вишуканим та стильним доповненням до інтер’єру.

Визнаний експерт у професійному водовідведенні АКО Будівельні Елементи Лтд представить відвідувачам форуму надійні рішення для  приватного та міського будівництва, благоустрою територій, стильні рішення для ванних кімнат. А надійний захист Вашого будинку забезпечать фахівці компанії ПП “Новий Порядок”, які презентуватимуть в рамках Форуму системи утеплення, пастоподібні фасадні штукатурки і фарби, мінеральні штукатурки та клеї для плитки, матеріали для влаштування основи підлоги від австрійського концерну «Baumit». Зробіть інвестицію у безтурботне майбутнє!

Отож, відзначте у календарі Весняний Будівельний Форум, як подію, яку варто відвідати!!! 15 – 18 березня м. Львів ,вул. Мельника, 18 (Палац спорту «Україна»).

 

Тел.: (032) 297-06-28 

(067) 675-73-71

expo@galexpo.lviv.ua   

www.galexpo.com.ua/budvesna


Інформацію розміщено на правах реклами

 
Интересные новости:
17.02.2016
1240
В будущий четверг, 18 февраля, Конфедерация строителей Украины проведет очередную встречу в формате ...
15.02.2016
2068
«Премия Национального союза архитекторов Украины 2016» - самый представительный обз...
15.02.2016
2003
Единственный профессиональный смотр-конкурс в сфере интерьерного дизайна «ИНТЕР*YEAR&raqu...
15.03.2016
2278
17 марта в Запорожье состоится 29-я специализированная строительная выставка «Домострой-в...
15.03.2016
1836
С 15 по 18 марта в городе Львов будет проходить Весенний Строительный Форум - ведущее событие н...