«Снєжка-Україна» долучилася до створення сучасного бібліохабу творчості

Відомий виробник лакофарбових матеріалів підтримав ідею облаштування в Яворівській центральній районній дитячій бібліотеці бібліохабу творчості
1309 10.06.2020 в 11:01


ТзОВ «Снєжка-Україна» – успішний і знаний виробник лакофарбових матеріалів, що працює на українському ринку 20 років поспіль. Підприємство повсякчас дбає про виготовлення якісної продукції, а також підтримує різні суспільні ініціативи й реалізує соціальні програми. Так, відомий виробник підтримав ідею облаштування в Яворівській центральній районній дитячій бібліотеці бібліохабу творчості.

Сучасний світ інформаційних технологій розвивається надзвичайно швидкими темпами, тому нинішніх дітей, які захоплюються різними електронними ґаджетами, складно привчити до читання й поваги до книжки. Відповідно, щоби бути у тренді, працівники українських бібліотек шукають нові підходи для залучення юні до процесу читання. Адже в усі часи книжка мала вагомий вплив на формування і розвиток людини. Тож як достукатися до дітей і які цікаві методи їм запропонувати, аби вони полюбили читання? У теперішній час читальня має стати цікавим майданчиком, що збирає не лише читачів, які приходять по книжки, а й однодумців, цікавих і знаних людей під час різноманітних мистецько-культурних подій. Також дуже важливим чинником для зацікавлення читачів у постійному відвідуванні бібліотеки є креативне оздоблення її простору. Адже зовнішній вигляд, естетика й комфортні умови робочих місць насамперед створюють ефективне враження і впливають на бажання маленьких читачів щоразу приходити в гості до улюбленої читальні. 

Працівники Яворівської центральної районної дитячої бібліотеки вирішили облаштувати яскраво-комфортний творчий куточок для своїх юних відвідувачів, який спонукатиме дітей щоразу приходити до книгозбірні по книжки, а також брати участь у пізнавальних заходах. Посприяла дитячій бібліотеці в реалізації барвистого проєкту компанія «Снєжка-Україна», яка надала потрібні лакофарбові матеріали.

«Наша фірма вже багато років поспіль утілює соціальний проєкт «Кольоровий світ дитинства», в рамках якого розмальовує стіни в лікарнях барвистими казковими сюжетами. Тож «Снєжка-Україна» здобула чималий досвід у реалізації аналогічних проєктів з оздоблення казковими ілюстраціями інтер'єрів дитячих установ. Тому ми як соціально відповідальна компанія радо долучилися до ініціативи й підтримали програму, ідея якої – створити найкращі мотиваційні умови для юних читачів. Адже створений художниками малюнок додає неповторної казкової атмосфери бібліотечному простору, який захоплює і мотивує дітей приходити сюди знову. Водночас стінний тематичний розпис популяризує процес читання серед дітей і надихає юних відвідувачів пізнавати світ за допомогою книжки», – зазначає менеджер із зв’язків з громадськістю ТзОВ «Снєжка-Україна»  Галина Данилюк.Звісно, до майстерного виконання творчого розпису стін долучилися юні талановиті особистості. Протягом кількох осінніх місяців троє учениць 4-го класу Яворівської школи мистецтв ім. М. Вербицького – Христина Ядлось, Анжеліка Процик й Анастасія Мазурак – під керівництвом викладача образотворчого мистецтва Олени Лубенець малювали художні ілюстрації. Для створення малюнків й оновлення приміщень читальні було використано інтер'єрні кольорові фарби ТМ Śnieżka, виготовлені на базі сучасних технологій, що є безпечними для здоров'я дітей. Керівник творчої групи й художниця Олена Лубенець, зокрема, підкреслила: 

«Цей художній проєкт – це наш спільний творчий доробок з ученицями Яворівської школи мистецтв. Яскраве втілення настінного розпису – це для мене як викладача гарний досвід мотивувати сучасних дітей і залучати їх до креативних образотворчих задумів, аби сповна розкрити їхній творчий потенціал. Водночас реалізація цієї ідеї – це успішне виконання їхніх екзаменаційних робіт».

Відтепер Яворівська центральна районна дитяча бібліотека – це сучасний творчо-пізнавальний осередок, який щодня об'єднує дітей для читання літератури, цікавих дискусій, розвитку й зустрічей з відомими особистостями.


Інформацію опубліковано на правах реклами

Источник: sniezka
 
Интересные новости:
10.06.2020
828
Президент Конфедерації будівельників України (КБУ) Лев Парцхаладзе повідомив про медійну кампан...
28.05.2020
1845
ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» запропонувала українському ринку нову вогнестійку піну - TYTAN PROF...
26.05.2020
1494
«Голі стіни»: Все для ремонту і дизайну - перший в Україні онлайн-маркет від сервісу пош...
29.10.2020
490
Компанія FAKRO випускає спеціальні вікна для пласких дахів, які слідуюють сучаним архітектурним...
20.10.2020
903
Galeco розпочинає конкурс «Galeco INSPIRATION 2020» для студентів Вищих навчальних закла...
20.10.2020
758
Пан Паскаль Чиваті, новопризначений директор Міжнародної асоціації покрівельників IFD відвідав ...