РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.894 EUR: 51.767
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.750 44.350 43.894
EUR 51.250 52.250 51.767
USD 43.900 44.431 43.894
EUR 51.630 52.331 51.767
Новость

Укрзалізниця оприлюднила новий договір на вантажоперевезення

Оприлюднено новий договір на перевезення вантажів, який набуде чинності 1 липня поточного року
1506
02 июня 2020 г.



Укрзалізниці оприлюднила новий договір


Укрзалізниця опублікувала новий договір на перевезення вантажів, який набуде чинності 1 липня поточного року.

Про це інформує сайт Укрзалізниці, передає Build Portal.

«Укрзалізниця офіційно опублікувала текст нового договору на перевезення вантажів. Він буде введений в дію з 1 липня 2020 року», - йдеться у повідомленні.



Зазначається, що новий договір доопрацьовано у тісній співпраці з представниками бізнесу та їхніми об’єднаннями, а також профільними органами державної влади.

«Кінцевий варіант договору максимально відповідає інтересам усіх учасників перевізного процесу», - наголошують в Укрзалізниці.

З текстом документа можна ознайомитися тут (редакція договору, оприлюднена 31 травня, замінить редакцію від 25 лютого та набуде чинності 1 липня 2020 року).

Як нагадують в Укрзалізниці, публічне обговорення умов співпраці із замовниками послуг вантажних перевезень було розпочато ще у квітні 2019 року.


Читайте також: Налог на жилье будем платить по-новому: что предлагают в Раде

Раніше ми писали про поширені проблеми у кондиціонерах і те, де замовити ремонт кондиціонерів в Києві читати 

Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Проблемы с перевозками, Укрзализниця
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
01 июня 2020 г.
2020
У договорі залишаються норми, що суперечать законодавству України...
29 мая 2020 г.
1636
АМКУ рекомендовал "Укрзализныце" отменить приоритет для маршрутных поездов...
16 марта 2026 г.
7421
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3747
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3485
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
02 апреля 2026 г.
1562
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2658
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2334
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Встигніть долучитись! RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 3.0
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реалізації проєктів і нової житлової політики
Киев
22
апреля
необходима регистрация