Вперше в Україні: онлайн-маркет сфери дизайну та ремонту

«Голі стіни»: Все для ремонту і дизайну - перший в Україні онлайн-маркет від сервісу пошуку та підбору архітекторів і дизайнерів інтер’єру hallway
1493 26.05.2020 в 10:08

                                                                                              

Сервіс пошуку та підбору архітекторів і дизайнерів інтер’єру hallway проводить перший в Україні онлайн-маркет «Голі стіни»: Все для ремонту і дизайну. Маркет відбудеться у період з 18 по 21 червня цього року в інстаграмі.

Організатори вирішили об’єднати на одній віртуальній локації всіх спеціалістів і всі категорії товарів, що задіяні в процесі створення дизайну та ремонту приміщень.

“Голі стіни” від hallway - це В2С маркет, на якому архітектурні та дизайн-студії, виробники та постачальники меблів, освітлення, оздоблювальних матеріалів зможуть запропонувати свої товари та послуги потенційним покупцям, які вже роблять або тільки планують робити ремонт.

“Ми всі опинились в умовах, коли вимушені знаходити нові шляхи взаємодії з потенційними замовниками та партнерами. “Голі стіни” - це один із нових способів комунікації, який ми пропонуємо архітекторам ти дизайнерам - резидентам нашої платформи, а також виробникам та постачальникам інтер’єрних та будівельних товарів. Усі знають скільки світових та локальних виставок і маркетів було відмінено цього року через карантин. Тобто виробники втратили шанс показати свої популярні та нові товари, а їх потенційні замовники не мають можливості подивитись всі товари в одному місці, як раніше вони це робили на спеціалізованих виставках. Наш онлайн-маркет дуже схожий за своєю концепцію на офлайн виставку. Учасники також зможуть придбати стенд та показати свої товари. Тільки стендом буде - пост в інстаграмі”, - кажуть організатори події.

Віртуальні відвідувачі маркету протягом 4-х днів зможуть не тільки подивитись та придбати товари по вигідним цінам але й отримати багато іншої корисної інформації:

  • отримати консультацію кращих українських дизайнерів;
  • подивитись прямі ефіри та лекції експертів (виробників, постачальників, дизайнерів);
  • прийняти участь у воркшопах та майстер-класах;
  • задати питання та отримати миттєву відповідь від учасників маркету;
  • взяти участь у конкурсах ;  
  • та звісно ж отримати багато натхнення для створення оселі своєї мрії.        

Реєстрацію не маркет вже відкрито. До участі запрошуються виробники/постачальники товарів для ремонту та облаштування дому, архітектори, дизайнери, експерти по загальнобудівельним роботам, клінінгові компанії та ін. Організатори очікують більше 100 000 онлайн-відвідувачів протягом 18-21 червня. Подати заявку на участь можна за посиланням https://forms.gle/Zk3YuY8WfK8sZ2VN6


Інформацію опубліковано на правах реклами 

Источник: hallway
 
Интересные новости:
25.05.2020
1425
Запуск на українському заводі лінії з виробництва фальцевої покрівлі Ruukki Classic M®...
22.05.2020
1074
Різноманітні об'ємні фактури елементів алманса, вишукані фактури грамона і маріно, висока якість і д...
20.05.2020
845
На з'їзді Палати Геннадія Чижикова було переобрано президентом ТПП України, також затверджено склад ...
29.10.2020
490
Компанія FAKRO випускає спеціальні вікна для пласких дахів, які слідуюють сучаним архітектурним...
20.10.2020
903
Galeco розпочинає конкурс «Galeco INSPIRATION 2020» для студентів Вищих навчальних закла...
20.10.2020
758
Пан Паскаль Чиваті, новопризначений директор Міжнародної асоціації покрівельників IFD відвідав ...