«Снєжка-Україна» запустила виробництво антисептичних засобів

Враховуючи великі потреби соціальних установ, громадських закладів й індивідуальних українських споживачів у знезаражувальних препаратах «Снєжка-Україна» запустила виробництво антисептичних засобів
1209 14.05.2020 в 09:56


Підприємство, яке 20 років на українському ринку є одним з провідних виробників водоемульсійних фарб і шпаклівок, враховуючи великі потреби соціальних установ, громадських закладів й індивідуальних українських споживачів у знезаражувальних препаратах під час пандемії коронавірусу, налагодила виробництво антисептиків.

Виріб «Антисептичний засіб» виготовлений за рецептурою материнської компанії «АТ «ФФіЛ «Śnieżka». До складу засобу входять: сімдесятипроцентний етиловий денатурований спирт, пероксид водню, ароматизатор «ALOE VERA» й гліцерин, який сприяє зволоженню шкіри. Відзначимо, що виріб придатний не лише для антисептичної обробки рук, а також цим засобом можна знезаражувати різні спиртостійкі поверхні у побуті. Виріб рекомендовано використовувати на підприємствах харчової, переробної промисловості, у закладах сфери обслуговування,  освітніх, медичних, спортивно-оздоровчих, банківських установах й ін.

Реалізація засобів здійснюватиметься як через роздрібно-оптові точки продажу, так і через мережу інтернет-магазинів бізнес-партнерів виробника. Антисептик розфасовано у пластикову тару об’ємом 500 мл, 1л, 5л.

«Із початком поширення пандемії у світі і запровадженням карантинно-обмежувальних заходів, ми спостерігали, що в Україні бракувало елементарних особистих захисних засобів для антисептичної обробки рук і поверхонь, тому наша лабораторія у співпраці з лабораторним центром  АТ «ФФіЛ «Śnieżka» розробили рецептуру антисептичного виробу. Відповідно до чинних нормативів і законодавства України ми зареєстрували засіб і налагодили процес його виробництва, аби забезпечити українців якісними антисептиками в умовах сучасної небезпеки, тим паче, ТзОВ «Снєжка-Україна» має усі необхідні ресурси, потужності й умови для виготовлення такого виду продукції», - говорить генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь.

Інформація опублікована на правах реклами
Источник: sniezka
 
Интересные новости:
27.05.2020
2428
Компания Mammoet, предоставляющая качественные услуги по подъему и перевозке тяжеловесных грузо...
08.05.2020
863
Команда Build Portal вітає з 9 травня...
06.05.2020
1228
Відповідь Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів на запит від UFEMAT (Європейська асоціація ...
28.05.2020
1221
ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» запропонувала українському ринку нову вогнестійку піну - TYTAN PROF...
26.05.2020
993
«Голі стіни»: Все для ремонту і дизайну - перший в Україні онлайн-маркет від сервісу пош...
25.05.2020
1121
Запуск на українському заводі лінії з виробництва фальцевої покрівлі Ruukki Classic M®...