Архітектурний хакатон: освіта майбутнього

Компанія hallway провела в Києві Архітектурний хакатон
1216 03.03.2020 в 12:47
24-25 лютого компанія hallway провела в Києві Архітектурний хакатон.

4 команди із 24 архітекторів розробили дизайн-концепти для нової загальноосвітньої школи Inventor, що відкриє свої двері на Лівому березі Дніпра вже в наступному учбовому році. Школа займає два поверхи в новобудові та має площу більше 2000 кв.м.


                   
«У бізнесі перемагає той, хто впроваджує інновації першим. І робить це краще, ніж інші. Тому для розробки унікальної концепції простору важливо використовувати нові концептуальні рішення, сучасний дизайн і інноваційні технології» - впевнені у hallway.   

Підготовка до Хакатону – це кропітка праця цілої команди. Відбір учасників, розподілення їх по групам, підбір експертів, розробка технічного завдання, сценарію і організація самого івенту – все це займає близько місяця. До участі допускаються лише вмотивовані архітектори та дизайнери інтер’єру з якісним портфоліо. Залежно від досвіду, навичок, людських якостей і психотипу їх розподіляють по командам. Технічне завдання формується згідно маркетингових і бізнес-задач. Воно пропрацьовується разом з концептологами і представниками замовника.


Зазвичай Хакатон – це 12 годин інтенсиву. Але цього разу напередодні був проведений захід, в якому прийняли участь 32 дітей віком від 8 до 13 років. Під керівництвом дорослих менторів-архітекторів вони створювали концепти спортивного майданчика для школи. Їх роботи стали частиною технічного завдання для учасників Хакатону.


"Хочете більше простору? Копайте в глибину й піднімайтеся вгору, використовуйте 3-D проекції!" - сказали діти і запропонували свої варіанти облаштування території навколо школи.

"Хочете трансформованих приміщень? Використовуйте надсучасніші матеріали, пам'ятайте про безпеку і потребу у чистому повітрі, садіть всередині садки, облаштовуйте акваріуми та тераріуми, будуйте прозорі стіни і не забувайте про Зону Слави!" – сказали архітектори і запропонували найсміливіші ідеї облаштування внутрішнього простору для людей майбутнього.
Довідка:

Архітектурний хакатон – навчально-креативний майданчик, який об’єднує архітекторів, дизайнерів інтер’єру, концептологів, проджект-менеджерів і представників бізнесу навколо створення інноваційних концепцій простору для бізнесу.

hallway.pro – перша та єдина в Україні платформа пошуку архітекторів і дизайнерів інтер’єру.

Inventor – це 32 STEM-школи по Україні, в яких навчаються близько 15000 учнів від 3 до 16 років. STEM-орієнтований підхід до навчання поєднує вивчення природничих наук, технологій, інженерії та математики. Школа, над концептом якої архітектори працювали на Хакатоні, стане першою загальноосвітньою школою мережі, де навчатимуться діти до 9 класу. 
Джерело: hallway
Інформацію опубліковано на правах реклами

 
Интересные новости:
27.02.2020
752
Підсумки відбору всеукраїнської премії «Український Будівельний Олімп» за 2019 рік...
07.04.2020
338
Компанія "Золотий Мандарин" продемонстрував проект по благоустрою території на вул. Московській біля...
06.04.2020
430
Однією із умов повноцінної роботи будівельної галузі - є зняття карантинних обмежень на роздрібну то...
02.04.2020
486
Переконлива легкість від Penoboard. В чому секрет?...