РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.764 EUR: 47.645
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.764
EUR 40.000 41.000 47.645
USD 41.500 41.999 41.764
EUR 47.900 48.750 47.645
Новость

Відтепер весь асортимент газоблоків ТМ Стоунлайт доступний для ВІМ-моделювання

Крок у майбутнє - продукція заводу Стоунлайт доступна у BIM
2035
02 марта 2020 г.

Найпотужніший виробник газобетону у Європі – завод Стоунлайт першим зробив крок назустріч IT технологіям в будівництві.

Відтепер весь асортимент газоблоків, які виробляються під ТМ Стоунлайт доступний для ВІМ-моделювання.

ВIM (Building Information Model) – інформаційне моделювання будівель, яке було запроваджено державами  Євросоюзу ще в 2013 році. А вже з кінця  2019 року ВIM-моделювання починає впроваджуватися  в Україні і стане обов’язковим для будівництва.

Традиційний підхід до проектування використовував 2D моделі – плани, креслення, паперова документація. ВIM –моделювання,  це новий технологічний підхід до будівництва, який передбачає використання інтелектуальних 3D моделей, що дозволяє переводити справжній об’єкт в цифровий вимір, оцифровувати його.

Завдяки використанню точних віртуальних моделей будівель з’являється можливість контролювати будівництво на всіх його етапах: від проектування до  розрахування точної вартості матеріалів.

Наприклад, очікувана економія у державах Євросоюзу от використання ВІМ-моделювання складає понад 20%.

З березня 2020 року газоблоки Стоунлайт першими на Україні з’явились в найпопулярніших  бібліотеках  ВІМ-моделювання:  Ліра-Сапр, Archicad, Revit.


Інформацію опубліковано на правах реклами

Джерело:
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости компаний *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 февраля 2020 г.
1461
Підсумки відбору всеукраїнської премії «Український Будівельний Олімп» за 2019 рік...
25 февраля 2020 г.
1957
Нова лінія з виробництва металочерепиці Ruukki Armorium ® вже запущена на українському заво...
31 июля 2025 г.
3185
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
22 июля 2025 г.
2964
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2882
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
Вчера
5405
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
29 июля 2025 г.
424
Завтрак — это не только самый первый прием пищи, но и основа для хорошего самочувствия. На наш...
31 июля 2025 г.
1979
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
30 июля 2025 г.
2295
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
850
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!