Сучасні дороги в Україні реальність? ЄІБ профінансує проєкти з підвищення безпеки на дорогах

Європейський інвестиційний банк підтримає проєкти з підвищення безпеки на дорогах України

797 21.02.2020 в 09:31Будівництво безпечних доріг профінансує ЄІБ

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) готовий підтримати реалізацію проєктів з підвищення безпеки дорожнього руху на найбільш небезпечних ділянках міжнародних транспортних коридорів України.

"Європейський інвестиційний банк готовий підтримати реалізацію комплексу заходів з безпеки дорожнього руху на найбільш небезпечних ділянках міжнародних транспортних коридорів України", - йдеться у повідомленні Банку.

Зазначається, що про це було домовлено під час зустрічі заступника міністра інфраструктури України Наталії Форсюк з віцепрезидентом ЄІБ Ліліаною Павловою.

За словами Форсюк, співпраця передбачає запровадження в Україні інтелектуально-транспортних систем і систем зважування у русі (weight in motion), екстреного зв’язку, управління трафіком, автономного освітлення та автоматичного контролю порушень швидкісних режимів.

«Використовуючи новітні технології, ми зможемо не лише покращити функціонування транспортної мережі, а й убезпечити життя водіїв та їхніх пасажирів, а також пішоходів, попередивши появу небезпечних випадків на дорогах», – зазначила заступник міністра.

Як повідомлялось, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) створено у 1957 році. Банк здійснює не тільки кредитну діяльність, але й виступає найбільшим позичальником грошових ресурсів на міжнародних фінансових ринках капіталу.

Проєкти в Україні розглядаються Банком у таких секторах як транспорт, телекомунікації, енергетична інфраструктура (на пріоритетних напрямках транс’європейських мереж та європейських транспортних коридорів), захист довкілля тощо.

 
Читайте також Укравтодор vs сприятливий бізнес-клімат у дорожній галузі. Хто переможе? і Бюджет із присмаком асфальту. Хто і як будуватиме дороги за рекордні 107 млрд гривень

Джерело: ukrinform
 
Интересные новости:
21.02.2020
983
Як захистити інвесторів і вирішити питання з довгобудами і недобудовами...
21.02.2020
1052
Схвалено проєкт Закону про надання будівельної продукції на ринку (305 регламент ЄС)...
21.02.2020
1463
В Киевской области запланировано проведение масштабных работ по ремонту, реконструкции, а также возв...
07.04.2020
810
Проєкт Генплану Києва пропонує сформувати гармонійні та скоординовані рекреаційні зони (+перелік)...
07.04.2020
566
Е-кабінет забудовника відновить свою роботу. В Міністерстві розповіли подробиці...
07.04.2020
535
Чтобы сгладить последствия экономического спада, вызванного эпидемией коронавируса, в Китае выд...