Як і коли будуватимуть Велику кільцеву дорогу Києва

Київська обласна державна адміністрація почала роботу над пошуком шляхів реалізації проєкту Великої кільцевої автомобільної дороги
3214 24.01.2020 в 08:08Можливі терміни початку робіт та реалізації такого проєкту на даний момент невідомі

Київська обласна державна адміністрація почала роботу над пошуком шляхів реалізації проєкту Великої кільцевої автомобільної дороги. Про це розповів очільник Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов.

"ВКАД – це пріоритет у розвитку інфраструктури не міського і навіть не регіонального, а національного рівня. Прийняття на державному рівні рішень щодо передачі та вилучення земельних ділянок у державну власність під будівництво ВКАД прискорить всі пов’язані з цим проєктом процеси, – заявив Чернишов. - За рахунок швидкісного й комфортнішого об’їздного маршруту дороги столиці будуть розвантажені від транзитного транспорту. А це означає підвищення безпеки дорожнього руху в місті та покращення екології через зменшення викидів у атмосферу", – зазначив Чернишов.Можливі терміни початку робіт та реалізації такого проєкту на даний момент невідомі.

"Завдяки ВКАД буде спрощено сполучення в приміській зоні Києва. Це особливо актуально для районних центрів, через які проходитиме траса. Реалізація цього проєкту забезпечить створення до 30 тисяч робочих місць на період будівництва ВКАД та розвиток придорожньої інфраструктури", – повідомив Андрій Лісовик, заступник голови КОДА.

Зазначається, що будівництво ВКАД позитивно вплине на збереження вулично-дорожньої мережі Києва, що не розрахована на значні вагові навантаження й потребує значних фінансових витрат на її відновлення.

Нагадаємо, що "Укравтодор" та китайська компанія Poly Changda Engineering Co. Ltd підписали меморандум про співробітництво в рамках реалізації першої черги будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва.

Читайте також про те, що в аеропорту «Бориспіль» збудують автовокзал


 
Интересные новости:
24.01.2020
996
Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що центральний залізничний вокзал в Києві в 2019 ро...
24.01.2020
1832
Німецький залізничний оператор Deutsche Bahn має намір надавати консультативні послуги Укрзаліз...
24.01.2020
608
Виступаючи на Davos Ukrainian Breakfast 2020 у Давосі прем’єр Олексій Гончарук наголосив, що У...
08.04.2020
542
Единый центр расчета стоимости спецразрешений, созданный Государственой службой геологии и недр объе...
08.04.2020
816
Через те, що схеми заповідних територій давно не оновлювались, їх можуть довільно зменшувати...
07.04.2020
888
Проєкт Генплану Києва пропонує сформувати гармонійні та скоординовані рекреаційні зони (+перелік)...