У Давосі підписано меморандум про альянс між Укрзалізницею та Deutsche Bahn

Міністерство інфраструктури України підписало Меморандум про взаєморозуміння з найбільшим залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn

680 23.01.2020 в 07:43Деталі меморандуму стануть відомі на початку лютого

У Давосі Міністерство інфраструктури України підписало Меморандум про взаєморозуміння з найбільшим залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук наголосив, що цей альянс - це логічне продовження Плану реструктуризації Укрзалізниці, яке анонсував Президент Володимир Зеленський у вересні 2019 року.

«Впевнений, що застосування досвіду найбільш успішної європейської залізничної компанії підвищить ефективність та якість залізничних перевезень в Україні. Одразу хочу відкинути всі чутки — про жодні продаж чи оренду такого стратегічно важливого державного об’єкта як Укрзалізниця мова не йде», - сказав прем’єр-міністр.

Він додав, що після зустрічі з керівництвом Deutsche Bahn минулого тижня, вони прийшли до розуміння формату співпраці: Україна повністю зберігає за собою контроль над Укрзалізницею. Німецькі фахівці працюватимуть над реформуванням управлінських механізмів підприємства.

«Розраховую, що німецька операційна ефективність та нульова терпимість до корупції стане базою для зміни ситуації в Укрзалізниці», - сказав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Деталі меморандуму стануть відомі на початку лютого під час підписання Угоди про стратегічне партнерство між Укрзалізницею та Deutsche Bahn у Києві.

Нагадаємо, що ми Укрзалізниця може перейти під контроль Deutsche Bahn. Читайте також про те, що Гончарук доручив провести приватизацію понад 300 об’єктів цього року.


 
Интересные новости:
22.01.2020
1469
Бюро Foster + Partners подало апелляцию по поводу 300-метровой башни Тюльпан, строительство которой ...
22.01.2020
900
IKEA строит в Вене магазин без паркинга – он будет спроектирован, прежде всего, как место, где...
22.01.2020
925
Прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручив голові Фонду держмайна Дмитру Сенниченку у 2020 році ...
08.04.2020
540
Единый центр расчета стоимости спецразрешений, созданный Государственой службой геологии и недр объе...
08.04.2020
814
Через те, що схеми заповідних територій давно не оновлювались, їх можуть довільно зменшувати...
07.04.2020
888
Проєкт Генплану Києва пропонує сформувати гармонійні та скоординовані рекреаційні зони (+перелік)...