У Раді підтримали відставку голови Міністерства розвитку громад і територій

У Комітеті Верховної Ради підтримали відставку голови Міністерства розвитку громад і територій Олени Бабак та запронували нову кандидатуру

1817 20.01.2020 в 08:16Комітет запропонував призначити на цю посаду Дениса Шмигаля

У Комітеті Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримали відставку голови Міністерства розвитку громад і територій Олени Бабак.

Як стало відомо, напередодні вона написала заяву про звільнення за власним бажанням.

Рішення було ухвалено на засіданні комітету 17 січня, за звільнення міністра проголосував 21 член комітету.

"Рекомендувати Верховній Раді України... звільнити Бабак Олену Валеріївну з посади міністерки розвитку громад і територій України. Доручити народним депутатам, членам комітету... розробити і винести на розгляд Верховної Ради України проєкт постанови про звільнення Бабак Олени Валеріївни з посади міністерки розвитку громад і територій України. Рекомендувати Верховній Раді України проєкт постанови про звільнення Бабак Олени Валеріївни з посади міністерки розвитку громад і територій України ухвалити в цілому", – повідомив голова комітету Андрій Клочко.

Також комітет запропонував призначити Дениса Шмигаля на посаду віце-прем'єр-міністра України – міністра розвитку громад і територій України.

Денис Шмигаль очолює Івано-Франківську обласну державну адміністрацію з 2 серпня 2019 року.

Нагадаємо, що минулого тижня Альона Бабак розповіла у відеоблозі, хто і чому дискредитує роботу Міністерства розвитку громад та територій.

Читайте також про те, що прем'єр Гончарук пообіцяв, що у разі виявлення корупції ДАБІ буде ліквідовано. А також про те, що відомо про нового голову НАЗК Олександра Новікова.

 
Интересные новости:
20.01.2020
1139
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив нового Голову Національного агентства з пи...
16.02.2000
389
Тимофій Милованов: Обсяги виробництва прокату у 2019 році зросли на третину...
16.02.2000
495
Zero-water garden created in Sharjah to show how desert plants can thrive in cities...