КБУ стала офіційним учасником Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC)

КБУ увійшла до FIEC
794 14.01.2020 в 07:23

КБУ в FIEC

Конфедерація будівельників України (КБУ) стала офіційним членом Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC). Про це повідомив президент КБУ Лев Парцхаладзе.

«Ми остаточно стали частиною «будівельного Європейського Союзу». Сьогодні КБУ сприяє впровадженню європейських цінностей на будівельному ринку України, гармонізації стандартів та підвищенню інвестиційного клімату», - наголосив Лев Парцхаладзе.

За його словами, членство у FIEC – взаємовигідний крок, що відкриває нові можливості для реалізації проєктів європейських компаній в Україні - одному з найбільших європейських будівельних ринків із населенням майже 43 мільйони громадян.

Президент КБУ виділив важливі переваги, які надає компаніям-членам КБУ участь у FIEC:

- співпраця європейських і українських будівельних компаній, а це доступ до 3-мільйонної контактної бази будівельних компаній ЄС і подальша співпраця з ними;

- доступ до європейських програм технічної допомоги (донорські кошти) та лобіювання технічної допомоги ЄС на гармонізацію стандартів;

- залучення інвестицій в Україну та створення спільних підприємств з європейськими будівельними компаніями;

- «промисловий безвіз» - можливість представлення європейської продукції в Україні та вихід на ринок ЄС для наших товарів;

- підвищення професійних стандартів і трудових взаємовідносин.

«Відтепер, залучившися досвідом членів FIEC, а це - Fachverband der Bauindustrie, The Swedish Construction Federation, Hauptverband der Deutschen Bauindustrie e.V. та інші будівельні асоціації ЄС, ми маємо важливі інструменти для впровадження європейських стандартів і низки потрібного інструментарію для розвитку будівельного бізнесу в Україні», - підкреслив Лев Парцхаладзе.

Довідково:

Федерація Європейської будівельної промисловості представляє інтереси бізнесу в ЄС. До неї входять 32 національні європейські федерації-учасники із 28 країн.

Читайте також про те, що Мінрегіон розробив проект Закону України «Про особливості врегулювання добудови проблемних об’єктів житлового будівництва».

Джерело: kbu
 
Интересные новости:
17.12.2019
2718
11 декабря состоялась церемония награждения победителей VІI Всеукраинской строительной премии I...
11.12.2019
1295
3 декабря 2019 г. в Киеве, в бутик-отеле "Воздвиженский" состоялся семинар "Тепловые насосы DAIKIN A...
06.12.2019
1689
Продукція Національного лідеру серед українських виробників сухих будівельних сумішей – ТМ POL...
03.12.2020
486
Продовжується online-голосування в номінації "Вибір споживача", до його завершення лишається рівно т...
01.12.2020
644
Всесвітня організація сталевих виробів опублікувала результати дослідження з оцінки впливу покрівель...
30.11.2020
501
Опубликована часть победителей рейтинга Украинская народная премия 2020...