КБУ стала офіційним учасником Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC)

КБУ увійшла до FIEC
610 14.01.2020 в 07:23

КБУ в FIEC

Конфедерація будівельників України (КБУ) стала офіційним членом Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC). Про це повідомив президент КБУ Лев Парцхаладзе.

«Ми остаточно стали частиною «будівельного Європейського Союзу». Сьогодні КБУ сприяє впровадженню європейських цінностей на будівельному ринку України, гармонізації стандартів та підвищенню інвестиційного клімату», - наголосив Лев Парцхаладзе.

За його словами, членство у FIEC – взаємовигідний крок, що відкриває нові можливості для реалізації проєктів європейських компаній в Україні - одному з найбільших європейських будівельних ринків із населенням майже 43 мільйони громадян.

Президент КБУ виділив важливі переваги, які надає компаніям-членам КБУ участь у FIEC:

- співпраця європейських і українських будівельних компаній, а це доступ до 3-мільйонної контактної бази будівельних компаній ЄС і подальша співпраця з ними;

- доступ до європейських програм технічної допомоги (донорські кошти) та лобіювання технічної допомоги ЄС на гармонізацію стандартів;

- залучення інвестицій в Україну та створення спільних підприємств з європейськими будівельними компаніями;

- «промисловий безвіз» - можливість представлення європейської продукції в Україні та вихід на ринок ЄС для наших товарів;

- підвищення професійних стандартів і трудових взаємовідносин.

«Відтепер, залучившися досвідом членів FIEC, а це - Fachverband der Bauindustrie, The Swedish Construction Federation, Hauptverband der Deutschen Bauindustrie e.V. та інші будівельні асоціації ЄС, ми маємо важливі інструменти для впровадження європейських стандартів і низки потрібного інструментарію для розвитку будівельного бізнесу в Україні», - підкреслив Лев Парцхаладзе.

Довідково:

Федерація Європейської будівельної промисловості представляє інтереси бізнесу в ЄС. До неї входять 32 національні європейські федерації-учасники із 28 країн.

Читайте також про те, що Мінрегіон розробив проект Закону України «Про особливості врегулювання добудови проблемних об’єктів житлового будівництва».

Джерело: kbu
 
Интересные новости:
17.12.2019
2499
11 декабря состоялась церемония награждения победителей VІI Всеукраинской строительной премии I...
11.12.2019
1165
3 декабря 2019 г. в Киеве, в бутик-отеле "Воздвиженский" состоялся семинар "Тепловые насосы DAIKIN A...
06.12.2019
1400
Продукція Національного лідеру серед українських виробників сухих будівельних сумішей – ТМ POL...
28.05.2020
943
ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» запропонувала українському ринку нову вогнестійку піну - TYTAN PROF...
26.05.2020
856
«Голі стіни»: Все для ремонту і дизайну - перший в Україні онлайн-маркет від сервісу пош...
25.05.2020
1094
Запуск на українському заводі лінії з виробництва фальцевої покрівлі Ruukki Classic M®...