На реалізацію яких проєктів в 2020 Київ виділив 14,5 млрд гривень

У наступному році у Києві планують завершити будівництво Шулявського мосту, продовжити будівництво Подільського мостопроводу й Сирецько-Печерської лінії метрополітену та низки інших великих інфраструктурних об’єктів

1776 13.11.2019 в 08:37Столиця також передбачила понад 400 млн грн на реконструкцію та модернізацію ліфтів

У наступному році місто продовжить працювати над втіленням важливих інфраструктурних проектів, фінансування яких передбачене Програмою економічного та соціального розвитку міста Києва на 2018-2020 роки. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Незважаючи на те, що держава позбавляє столицю таких необхідних їй ресурсів, ми продовжимо роботу над важливими для міста інфраструктурними об’єктами, і виконаємо свої обіцянки перед киянами. Ми неодноразово декларували завершення будівництва Шулявського мосту в кінці цього року, а всього комплексу робіт із реконструкції шляхопроводу – у наступному році. Окрім того, ми продовжуємо активно будувати Подільський мостовий перехід, як і обіцяли мешканцям лівого берега, зокрема Троєщини. Для мешканців Виноградаря ми продовжимо будувати дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар із електродепо, фінансування якого також закладене у Програму економічного та соціального розвитку міста Києва», - заявив заступник мера.

Окремо Микола Поворозник звернувся до мешканців Харківського району:

«Ми продовжуємо технічне переоснащення і передбачили фінансування заходів на заводі «Енергія», що дозволить забезпечити на підприємстві європейські методики очищення димових газів та в кілька разів зменшити рівень викидів забруднюючих речовин».

Також, за словами Миколи Поворозника, запланована реконструкція та будівництво трамвайної лінії від вул. Гната Юри до ЗАТ «Кисневий завод» та реконструкція трамвайної лінії від вул. Милославської до Дарницького залізничного вокзалу.

«Нещодавно відкрито рух реконструйованою частиною великої окружної дороги до вул. Кульженків. Наступного року ми плануємо продовжити реконструкцію на ділянці від вул. Сім’ї Кульженків до вул. Богатирської з будівництвом транспортної розв’язки в різних рівнях», – підкреслив Микола Поворозник.

Також, за його словами, столиця передбачила понад 400 млн грн на реконструкцію та модернізацію ліфтового господарства у житлових будинках.

«Зауважу, при цьому бюджет столиці 2020 року залишиться бюджетом розвитку. На всі ці та інші цілі в проекті головного фінансового документа міста передбачено понад 14 млрд грн», – підкреслив Микола Поворозник та звернувся до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України з проханням розглянути можливість співфінансування важливих для міста та держави в цілому об’єктів.

Нагадаємо, що у Києва забрали кілька мільярдів, які планували витратити на інфраструктуру. А у Київраді прийняли рішення попросити у Кабміну гроші на будівництво метро на Троєщину.


 
Интересные новости:
13.11.2019
3060
Міністр інфраструктури України Владислав Криклій розповів, що у 2020 році планується розпочати рекон...
13.11.2019
1212
Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу урядовий законопроект «Про внесення змін до...
13.11.2019
2212
Удивлять могут не только китайские, но и европейские специалисты. В Амстердаме строители за 3 суток ...
18.02.2020
1138
5 вулиць планують побудувати у місті Лева. Наразі гроші на будівництво заклали лише для однієї вулиц...
18.02.2020
3848
Советник главы Укравтодора Юрий Голик рассказал, где удалось "выбить" рекордную сумму на дороги в 20...
18.02.2020
772
Обновление жилья в Украине в 4 раза отстает от срока эксплуатации. Средний срок жизни здания составл...