Знайшли порушення: на Київщині зупинили будівництво трьох ЖК

Департаментом Держархбудінспекції у Київській області зупинено підготовчі та будівельні роботи на трьох резонансних об’єктах в Ірпіні та у Гостомелі

3204 12.11.2019 в 08:58Надіслані запити щодо документальної перевірки ще двох об’єктів

Департаментом Держархбудінспекції у Київській області зупинено підготовчі та будівельні роботи на трьох резонансних об’єктах області. Про це повідомила пресслужба ДАБІ.

Окрім того, спрямовано запити до Ірпінської міської ради для проведення перевірки прийнятих місцевою Інспекцією рішень ще по двом об’єктам.

Так, за результатами позапланової перевірки будівництва ЖК «Сінергія Сіті» по вул. Достоєвського та пров. Озерний в Ірпіні було встановлено низку порушень вимог містобудівного законодавства. У зв’язку з цим замовнику та генеральному підряднику видано приписи про зупинення підготовчих та будівельних робіт та складено протоколи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності.

У ДАБІ повідомляють, що наразі вживаються заходи щодо притягнення суб’єктів містобудування до відповідальності.

Окрім того, за результатами позапланових перевірок зупинено будівництво житлового будинку по вул. Чехова, 1а в Ірпіні, а також багатоквартирних житлових по вул. Мисливька, 24-32 у смт Гостомель (будівництво ЖК «Авіатор»).

На підставі звернень громадської організації надіслані також запити щодо документальної перевірки будівництва багатоквартирних житлових будинків по вул. Університетська (ЖК «Грин Сайд») в Ірпіні Департаментом.

Разом з тим, розпочата документальна перевірка на предмет дотримання місцевим органом ДАБІ законодавства при видачі документів на будівництво багатоквартирних житлових будинків по вул. Соборна (ЖК «Центральний»).


Читайте також про те, що 27,5 тис. об’єктів самочинного будівництва підпали цього року під будівельну амністію. А також про те, що міністр розвитку громад вважає: для подолання корупції у держархбудінспекції потрібні комплексні системні рішення


 
Интересные новости:
12.11.2019
1112
Покупать и продавать землю смогут только украинские граждане, а иностранцы смогут получить это право...
12.11.2019
5616
Пользователи Facebook выложили фото и видеодокательства того, что в Киеве на майдане Независимости в...
12.11.2019
1692
В Москве, похоже, появились самые маленькие квартиры за всю историю. В народе их уже успели окрестит...
24.01.2020
343
Власник інвестиційної групи DCH Олександр Ярославський має намір витратити на будівництво терміналу ...
24.01.2020
917
У 2020 році Укравтодор планує будівництво та реконструкцію 9 об’їзних шляхів загальною протяжн...
24.01.2020
2488
Київська обласна державна адміністрація почала роботу над пошуком шляхів реалізації проєкту Великої ...