Програма лояльності «FOVEO Partner» для майстрів, які утеплюють фасади будинків

Компанія «Снєжка-Україна» - відомий європейський виробник водоемульсійних фарб й інших опоряджувальних матеріалів, пропонує споживачам комплексну систему для утеплення фасадів будинків ТМ FOVEO TECH

1696 08.10.2019 в 09:19Програма лояльності «FOVEO Partner» для майстрів

Утеплення будинків в Україні – питання надзвичайно актуальне серед мешканців. Адже теплоізоляція приміщення сприяє раціональному використанню енергоресурсів й заощаджуванню коштів на опаленні.

Система утеплення, яка встановлена з дотриманням усіх технічних норм і стандартів, й застосовані високоякісні матеріали – це запорука надійного захисту будівлі від зовнішніх факторів й довготривалої її експлуатації. Водночас теплоізоляція ефективно забезпечить приміщення теплом і додасть естетичного вигляду будинку зовні.

Компанія «Снєжка-Україна» - відомий європейський виробник водоемульсійних фарб й інших опоряджувальних матеріалів, пропонує споживачам комплексну систему для утеплення фасадів будинків ТМ FOVEO TECH, до якої входять високоякісні ґрунтовки, клеї, ґрунтувальні фарби, декоративні штукатурки та фасадні фарби, пінополістирольні плити. Вироби марки виготовлені на основі найсучасніших будівельних технологій. Майстри, які використовують у своїй практиці продукцію, зазначають, що виробами ТМ FOVEO TECH легко і зручно працювати. Для фахівців, які виконують утеплення фасадів, використовуючи продукцію ТМ FOVEO TECH, ТзОВ «Снєжка-Україна» пропонує ефективну програму лояльності, яка дає можливість виконавцям робіт на вигідних умовах придбати вироби цієї торгової марки. Крім цього, майстри, купуючи вироби, мають можливість накопичувати бонусні бали і обмінювати їх на акційні товари з каталогу лояльності, серед яких організатор програми пропонує і продукцію ТМ FOVEO TECH.

Майстер Сергій з міста Новояворівська впродовж тривалого часу утеплює фасади будівель професійною системою FOVEO TECH. Відтак долучився до програми лояльності «FOVEO Partner» і, накопичивши бонусні бали, днями обміняв їх на корисний акційний товар – телевізор, який фахівці ТзОВ «Снєжка-Україна» вручили йому у фірмовому салоні «Śnieżka» у місті Яворові.

Зазначимо, що згідно із умовами програми лояльності виробник не лише дає можливість придбати продукцію на вигідних умовах, але також експерти компанії організовують необхідні консультації щодо застосування виробів ТМ FOVEO TECH.

Нагадуємо, що у програмі лояльності «FOVEO Partner» можуть брати участь усі майстри, які бажають опоряджувати фасади будинків сучасною системою утеплення ТМ FOVEO TECH і безпосередньо співпрацювати з виробником лакофарбових матеріалів. Для цього виконавцям монтажних й опоряджувальних робіт потрібно зайти на сайт http://foveo-partner.com.ua, на якому можна ознайомитися з умовами участі у програмі й надіслати повідомлення виробнику про своє бажання долучитися до співпраці.


Інформацію розміщено на правах реклами

Источник: sniezka
 
Интересные новости:
07.10.2019
2047
«Украинского клуба недвижимости» (URE Club) открыл свое представительство в Харькове. Уж...
30.09.2019
1411
Міжнародний конкурс VELUX (IVA) для студентів архітектурних вузів проходить кожні два роки і поклика...
30.09.2019
1893
Плануєте оновити простір навколо будинку разом з дерев’яними меблями? І задумуєтеся над виборо...
20.01.2021
393
Стали відомі результати відбору премії «Український Будівельний Олімп-2020». Професійною...
06.01.2021
1582
Команда Build Portal вітає з Різдвом Христовим!...
30.12.2020
1131
Команда Build Portal вітає із наступаючим Новим Роком!...
Новости и Акции компаний
З Різдвом!
06 января 2021 г. 1582
Вітаємо з Новим Роком!
30 декабря 2020 г. 1131