Альона Бабак розказала, якою буде структура оновленого Міністерства

Якою буде структура оновленого міністерства, хто буде заступниками міністра, за які напрямки роботи вони будуть відповідати - на ці та інші питання відповіла в інтерв'ю 24 голова Міністерства розвитку громад і територій Альона Бабак

829 06.09.2019 в 08:13У міністерстві планують виділити ключові напрямки-підрозділи, а їх закріпити за кожним заступником міністра

Якою буде структура оновленого міністерства, хто буде заступниками міністра, за які напрямки роботи вони будуть відповідати, чи залишаться працювати чиновники з попереднього апарату - на ці та інші питання відповіла в інтерв'ю 24 каналу голова Міністерства розвитку громад і територій Альона Бабак.

Міністерка повідомила, що в оновленому міністерстві планують виділити ключові напрямки-підрозділи, а їх уже закріпити за кожним заступником міністра.

Однак, деякі з попередніх чиновників залишаться:

"Я залишаю двох заступників, тому що вважаю, що завдання перед урядом стоять дуже фундаментальні, щоб дозволити собі експериментувати зі зміною кадрів. Однак в сфері регіонального планування та будівництва я хочу бачити нові обличчя".

Якими же будуть напрямки роботи міністерства, за словами Бабак:

Стратегія розвитку регіонів

"У пріоритеті міністерства - стратегія регіонального розвитку і урядові заходи в цій сфері. За цим напрямком буде профільний заступник міністра. Він буде розробляти політику регіонального розвитку та впроваджувати інструменти цієї політики", - пояснила голова міністерства.

Децентралізація

"Окремий заступник буде з питань адміністративно-територіального устрою та розвитку місцевого самоврядування. Фактично - децентралізації", - наголосила Альона Бабак.

Будівництво та архітектура

"Окремий блок - будівництво і просторове планування. Україна тривалий час багато уваги приділяла будівництву, а ось архітектурі - ні. А має бути навпаки", - сказала міністерка.

Житлово-комунальне господарство

Бабак зазначила: "Безумовно, напрямок житлово-комунального господарства залишиться. Акцент робитимемо на стратегіях: розвитку систем централізованого водопостачання, теплопостачання, поводженні з побутовими відходами, житлової політики, благоустрій та енергоефективності".

Читайте також: Альона Бабак: Міністерство буде відрізнятися «увагою до людського розвитку, а не до розвитку домогосподарств» (ВІДЕО)

Источник: 24tv
Интересные новости:
06.09.2019
760
3 вересня відбулась презентація Програми комплексної модернізації багатоповерхівок «Енергодім&...
06.09.2019
523
3 вересня на підприємстві проводилась перевірка СБУ. Наступного дня Офіс великих платників податків ...
05.09.2019
850
Кабмін одностайно проголосував за звільнення Віталія Кличка, київський голова відповів, що це «...
24.09.2019
331
За результатами засідання Комісії з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку,...
24.09.2019
605
Київський міський голова Віталій Кличко повідомив про призначення підприємця Максима Бахматова своїм...
24.09.2019
507
В Верховную Раду внесен альтернативный проект закона о столице. Законопроект предусматривает ликвида...