Альона Бабак розказала, якою буде структура оновленого Міністерства

Якою буде структура оновленого міністерства, хто буде заступниками міністра, за які напрямки роботи вони будуть відповідати - на ці та інші питання відповіла в інтерв'ю 24 голова Міністерства розвитку громад і територій Альона Бабак

1476 06.09.2019 в 08:13У міністерстві планують виділити ключові напрямки-підрозділи, а їх закріпити за кожним заступником міністра

Якою буде структура оновленого міністерства, хто буде заступниками міністра, за які напрямки роботи вони будуть відповідати, чи залишаться працювати чиновники з попереднього апарату - на ці та інші питання відповіла в інтерв'ю 24 каналу голова Міністерства розвитку громад і територій Альона Бабак.

Міністерка повідомила, що в оновленому міністерстві планують виділити ключові напрямки-підрозділи, а їх уже закріпити за кожним заступником міністра.

Однак, деякі з попередніх чиновників залишаться:

"Я залишаю двох заступників, тому що вважаю, що завдання перед урядом стоять дуже фундаментальні, щоб дозволити собі експериментувати зі зміною кадрів. Однак в сфері регіонального планування та будівництва я хочу бачити нові обличчя".

Якими же будуть напрямки роботи міністерства, за словами Бабак:

Стратегія розвитку регіонів

"У пріоритеті міністерства - стратегія регіонального розвитку і урядові заходи в цій сфері. За цим напрямком буде профільний заступник міністра. Він буде розробляти політику регіонального розвитку та впроваджувати інструменти цієї політики", - пояснила голова міністерства.

Децентралізація

"Окремий заступник буде з питань адміністративно-територіального устрою та розвитку місцевого самоврядування. Фактично - децентралізації", - наголосила Альона Бабак.

Будівництво та архітектура

"Окремий блок - будівництво і просторове планування. Україна тривалий час багато уваги приділяла будівництву, а ось архітектурі - ні. А має бути навпаки", - сказала міністерка.

Житлово-комунальне господарство

Бабак зазначила: "Безумовно, напрямок житлово-комунального господарства залишиться. Акцент робитимемо на стратегіях: розвитку систем централізованого водопостачання, теплопостачання, поводженні з побутовими відходами, житлової політики, благоустрій та енергоефективності".

Читайте також: Альона Бабак: Міністерство буде відрізнятися «увагою до людського розвитку, а не до розвитку домогосподарств» (ВІДЕО)

Источник: 24tv
 
Интересные новости:
06.09.2019
1583
3 вересня відбулась презентація Програми комплексної модернізації багатоповерхівок «Енергодім&...
06.09.2019
1151
3 вересня на підприємстві проводилась перевірка СБУ. Наступного дня Офіс великих платників податків ...
05.09.2019
1473
Кабмін одностайно проголосував за звільнення Віталія Кличка, київський голова відповів, що це «...
27.02.2020
639
В Мінекономики назвали причини зростання цін на житло...
27.02.2020
453
Промвиробництво в Україні у січні-2020 знизилося до січня-2019 на 5,1% ...
27.02.2020
1568
Проблемним є близько 15 житлових комплексів «Укрбуду», які неможливо добудувати і здати ...